Jump to content

gamemode Lost City


Recommended Posts

Zdravím, tak jsem tu zpět po nějakých 5 letech, poslední dobou sem ve svém volném čase začal zabývat pawnem. Tak sem si řekl proč ne viď bavit se dá i tvořením módu.

 

Mód jsem začal od nového začátku, tentokrát se bude odehrávat především ve městě Las Venturas. Měla by to být klasika "freeroam" jako kdysi v roku 2007 kdo pamatuje. Tentokrát bych se chtěl zaměřit trochu více k realitě, ale ne přehánět. 

 

Má představa pro první verzi (0.1) by měla vypadat nějak takhle:

 

- Registrační systém s plně funkčním ukládání všech důležitých věcí. ( s 90% hotovo )

- Licence : ( s 95% hotovo )

Řidičáky A,B,C,D  

Letecké průkazy PPL, PPL(H)  

Lodní průkaz M

Zbrojní průkaz

- Povolání aspoň 8 druhu.  (Každé bude mít svou funkci a zkušenosti které půjdou vidět na výplatě a omezení funkcí)

- Plně funkční bankovní systém se vším všudy  ( s 70% hotovo )

- Vykrádání nemovitostí 

- Vlastní obchody, tkzv. Ammu Systém, Fast Foody, a tak dále. (Klasické obchody byli vyloučeny)

- Základní Admin Systém + AC

- Loterie, a další možnosti k výhře a napětí ( s 30% hotovo )

- Eventy pro pobavení

- VIP SYSTÉM

- Training systém na vylepšování dovedností(skill zbraně)

 

Jelikož jsem "pawner" ze starých dob, tak se zkouším zaměřit na ty "novější" funkce teda aspoň pro mě. 

 

- Všechno by mělo fungovat především na funkci Dialogu, TextDrawu a také pomocí Action tlačítek(+3d textů).

 

Nikam s módem nespěchám a také ani nečekám že by se měl někdy zase chytnout, dělám to hlavně pro zabavení ve volném čase. Tak si prosím odpusťte komentáře typu mód jako každý jiný...

Mód je ve vývoji a kdykoliv se může cokoliv změnit.. Při velkých změnách nebudu váhat v aktualizaci příspěvků.

 

s pozdravem Drifty.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hmm.... ak tam budú hrať viac ako 4 ľudia tak zatlieskam. prečo? .... takýchto módov je 521489 a toto nieje nič nové ..... nič čo niekde inde nieje..... takže.....

Link to comment
Share on other sites

Hmm.... ak tam budú hrať viac ako 4 ľudia tak zatlieskam. prečo? .... takýchto módov je 521489 a toto nieje nič nové ..... nič čo niekde inde nieje..... takže.....

 

 

Nikam s módem nespěchám a také ani nečekám že by se měl někdy zase chytnout, dělám to hlavně pro zabavení ve volném čase. Tak si prosím odpusťte komentáře typu mód jako každý jiný...

Mód je ve vývoji a kdykoliv se může cokoliv změnit.. Při velkých změnách nebudu váhat v aktualizaci příspěvků.

 

 

Děkuji ;). Opět se budu opakovat... A připomínat že i přes to se jedná jen o první verzi... Hold většina lidi neumí číst a nikdy to taky neuměla.. 

Link to comment
Share on other sites

Děkuji ;). Opět se budu opakovat... A připomínat že i přes to se jedná jen o první verzi... Hold většina lidi neumí číst a nikdy to taky neuměla.. 

No Drifty, kdybych začínal teď s modem tak bych udělal úplně nějakej novej způsob, ale držím palce ;)

Link to comment
Share on other sites

No Drifty, kdybych začínal teď s modem tak bych udělal úplně nějakej novej způsob, ale držím palce ;)

 

Jo já vím, tohle je jenom kostra dejme tomu, každý mód má svůj základ, já se zkusím přilepit k minulosti a propojit to s přítomnosti :d + Pak teprve začnou věci které sem ještě nikde neviděl..

 

 

Ten názov to vystihuje. 

 

Další chytrák? Jmenuje se a zaměřuje se na takový typ protože už takový byl před 5+ lety.. Tak se prosím zdrž komentářů děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Děkuji ;). Opět se budu opakovat... A připomínat že i přes to se jedná jen o první verzi... Hold většina lidi neumí číst a nikdy to taky neuměla.. 

.... tak to hej no ..... až to bude napíš a ja prídem :)

Link to comment
Share on other sites

Ak sa chceš zamerať na nové možnosti (scriptovania), použi YSI o.O 

 

YSI jsem využil zatím jen u registrace.. Ale i přes to zvažuji nad mysql, no každopádně mám o čem přemýšlet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...