Jump to content

gamemode Real Joke Life v1.0


Recommended Posts

/*

 *  Real Joke Life Beta

 *  © by [GTH]Brus + InSane_25_icon

 *  Tento mod je naš pravni tak mozno tu budu chyby

 *  Mod byl delaný 51%[GTH]Brusem a 49% InSane_25_icon

 */

 

Čaute tak ako už viete urobili sme si pre Vás GameMode s názvom Real Joke Life Beta.

 

Pracovali : InSaNe_25_IcOn , [GTH]Brus "LaFreSk".

 

Čo obsahuje : Zamestnania,Admin System,Tipy,Vozidla ( Z RZE Nechcelo sa nam robiť vozidla po celej mapke),Hodinky,MapIcons,Školy ( Auto,letecka,lodna ),SHOP SYSTEM,Príkazy pre Adminov taktíež aj hráčov. 

 

Zamestnania : Pilot,Ochranka,Zdravotnik,Policajt,Zavodnik,Dvochodca, Terrorista,Gangster,Sniper,Dealer,Profesor,Novinár,

Ucen,Majster Kung-Fu.

 

Pre zobrazenie prikazov pre zorentaciu : /help :)

 

IP : DELETED

 

Prosím hodnote [ 10 / 10 ] Keď sa Vám gamemode nepači nič nespravíme. Snažili sme sa. 

 

DownLoad : "Bude Pridani"

 

Súbor porušuje pravidlá

Súbor nebol schválený lebo nesplnil všetky pravidlá pre zverejnenie scriptu. 3 dni na napravenie inač mažem tému.

Edited by QWER
Téma porušuje pravidlá
Link to comment
Share on other sites

Odporucam vam ist na server a pozriet si to, cisto okopirovana rze....

Ale chapeš že RZE je skoro všade toto s tým nema nič spoločne zase odbočujem od témi. Počuvaj RZE je skoro to iste čo mame my.Nieje to okopirovane len tie auta -_-

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

to né toto,,, :DDD sem málem spadl ze židle


Čo obsahuje : Zamestnania,Admin System,Tipy,Vozidla ( Z RZE Nechcelo sa nam robiť vozidla po celej mapke),Hodinky,MapIcons,Školy ( Auto,letecka,lodna ),SHOP SYSTEM,Príkazy pre Adminov taktíež aj hráčov. 
 
Zamestnania : Pilot,Ochranka,Zdravotnik,Policajt,Zavodnik,Dvochodca, Terrorista,Gangster,Sniper,Dealer,Profesor,Novinár,
Ucen,Majster Kung-Fu.

 

:d :d :d

Link to comment
Share on other sites

- mohol si popísať aké zamestnanie ma akú funkciu.
- zaujíma ma akú funkciu má zamestnanie "Dvochodca" alebo "profesor".
- nejaké zaujímavosti zo serveru:
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5

Ráno som sa tam celkom bavil vašimi hláškami.  :rofl:
Najviac ma pobavilo ako pawner tohto módu povie: "Toto je roleplay".  :facepalm:  :facepalm:

Funkcie v móde sú horšie ako názov módu.

Hodnotenie: 0/10

 

Veľa šťastia s vylepšovaním tohto módu.

Link to comment
Share on other sites

1.)von s pravdou.....zly popis modu mod mal ist do inej sekce....2.pekne screeny...3.to co som pisal mam od pawnerov sami sa rozhodnite ci je to pravda jekoliz po spackane beta verzi sem sa do modu pustil ja a prerobil som polovicku modu....prosim o lock tematu duvod beta verzia konci v utorok...mala by prist 2.5 co obsahuje 1.)opravene bugy v admin listine.vlastne opravenie vsetkych bugov

Pridanie /praca zobrazi prikazy u povolani....duchodca je najsilnejsia postava v mode ZVH sktorym sa mi moc nedari....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...