Jump to content
  • 0

pomoc United Gaming RP Mod -> HELP


N8t8nCZ

Dotaz

Dobrý den,

Stáhnul jsem si mod United Gaming RP -> http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=430334

Nainstaloval, vše ok !

Ale když jsem spustil hru tak mi to ukázalo normální čegistračku stím, že mam zadat heslo.. Poté co jsem heslo zadal tak to napsalo něco ve smyslu : Your name must be in the Firstname_Lastname - Please re-log with a name such as John_Smith

Nemáte nějaký zkušenosti? páč ja se nechci jmenovat John_Smith nebo co mi to tam mele... :-/

 

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

 

Dobrý den,
Stáhnul jsem si mod United Gaming RP -> http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=430334
Nainstaloval, vše ok !
Ale když jsem spustil hru tak mi to ukázalo normální čegistračku stím, že mam zadat heslo.. Poté co jsem heslo zadal tak to napsalo něco ve smyslu : Your name must be in the Firstname_Lastname - Please re-log with a name such as John_Smith
Nemáte nějaký zkušenosti? páč ja se nechci jmenovat John_Smith nebo co mi to tam mele... :-/

 

 

Je to roleplay, tvůj nick musí obsahovat Jméno_Příjmení nebo si to z módu smaž.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A kdyžbych sem dal kod na registračku poradí někdo co oddělat aby to tam nebylo ?


QWER : Koukám že toto je forum jen od ponižování, JDM, Expertik jsou normální lidi nepotřebují někoho ponižovat, kdybych měl profilovku nějakýho dospěláka ihned se chováš jinak QWERE co? 
Hlavně že toto forum je od razení a publikování svých vátvorů, a ne aby mi tady nějaký Machýrek na pawno (neříkám že to neumíš) jménem Qwer říkal že nic nevím, proč mi neporadíš, když vidíš že to neumím?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A kdyžbych sem dal kod na registračku poradí někdo co oddělat aby to tam nebylo ?

 

Kašli na to hele, je to RP (Role Play - Realný Život (jakoby)) a prostě ..

Neumíš RP stejně hrát.. Mimo to, jak na to koukám neumíš ani anglicky, jinak by si sem ani nepsal..

Prostě tvůj nick musí být ve tvaru Jméno_Příjmení .. heslo si dej jaký chceš.. mimo to "nechci nikde zveřejňovat svoje jméno" - je to tvůj server .. nikdo tvojee heslo nevidí. a už někoho vidím jak se pídí po internetu za tvým jménem..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

v RP nehraješ za seba ale za svoju postavu, v chate píšeš ako by to rozprávala postava a nie ty, nemôžeš tam chodiť a bezhlavo zabíjať ľudí alebo šoférovať si ako sa ti za chce, RP má svoje striktné pravidlá a tvar mena je jedn z nich a povedal by som že je to najhlavnejšie pravidlo RolePlay módu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...