Jump to content
  • 0

pomoc Soubory na tabletu


martynke

Dotaz

Zdravím.Před několika minutami se mi stáhnul jeden soubor(5GB) na tabletu přes aplikaci MEGA.Bohužel po připojení tabletu k PC přes zcela funkční USB jsem ve složce,do které se mi vše stahuje,nenašel nic.Jen pár jiných souborů.

 

V tabletu ve složce vidím onen souber,ale u PC ne.Program je v zipu.Nevíte co s tím? :(

 

 

Teď jsem ty soubory vymazal ale místo je sežrané pořád.To abych tablet uvedl do továrního nastavení :/

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ono tam je taká šípka niečo zeleným a tam máš ukladací priestor v tablete, len neviem ako sa to teraz presne volá ... stačí ked si budeš ukladať stiahnuté veci aj do iných zložiek ono aj z iných sa to dá inštalovať, nemusíš len z downloadu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Acer Iconia A1-810

Dopr*** znova stáhnuto.Teď jsem to dal do jiné složky a stejně to v ní není.Jenom ji vidím na tabletu a v PC ne...

 

Skus to dať do složky alarms ja som to tak dával a išlo to.. Ak tam vobec taku složku máš.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem či bude fungovať.. ale skús odpojiť a zapojiť SD kartu a skontroluj či ten súbor je na tej SD karte a potom skús pripojiť do PC.

Najjednuhšie: Ak máš čítačku kariet tak ju strč do nej a hotovo :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

skryté soubory zobrazíš tak že zmáčkneš, když jsi v té složce, levý Alt. Vyjede ti lišta. Dáš Nástroje -> Možnosti složky... Přepneš na hoře na kartu zobrazení. A v seznamu najdeš skryté soubory a složky. Tak to přepneš na Zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...