Jump to content
  • 0

pomoc Jak se naučit pawno


GunGameMix

Dotaz

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Inak ako skúšaním a rozmýšľaním čo vlastne v tom pawne robíš sa to nenaučíš, to nie je litreatúra že sa naučíš básničku a pred tabuľou odrecituješ, musíš pri tom veľa rozmýšľať, teória je ti tu na prd, tu ide len o prax.

 

Lenže ti ani nebvieš čo je to prax, tak pochybujem že tvoja hlava bude schopná rozmýšľať čo vlastne robíš.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja ked som začínal,tak som si dal cieľ čo chcem spraviť.

Priznávam že zo začiatku som kopíroval,ale uvedomil som si že ked sa chcem naučiť pawn tak s tím musím prestať,a podarilo sa.

Moja rada teda znie,daj si za úlohu spraviť nejaký jednoduchý script a časom ho vylepšuj.

Uvidíš že sa začneš rapídne zlepšovať,a hlavne nerob stále to isté,nauč sa používať všetky prvky čo ti pawn ponúka(dialogy,textdrawy,...)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja ked som začínal,tak som si dal cieľ čo chcem spraviť.

Priznávam že zo začiatku som kopíroval,ale uvedomil som si že ked sa chcem naučiť pawn tak s tím musím prestať,a podarilo sa.

Moja rada teda znie,daj si za úlohu spraviť nejaký jednoduchý script a časom ho vylepšuj.

Uvidíš že sa začneš rapídne zlepšovať,a hlavne nerob stále to isté,nauč sa používať všetky prvky čo ti pawn ponúka(dialogy,textdrawy,...)

pekne napísané :) zíde sa :):d hlavne mne ktorý vôbec nevie pawno :d 

Inak GunGameMix veľa šťastia v učení :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...