Jump to content

hledám Hru na Android


martynke

Recommended Posts

No...V GTA SA je někdy těžké udělat misi na poprvé.Po druhé si řekneš "Jop,ještě jednou" a na po třetí se vždy nase** tak že to není možný :d

Tak jsem někdy použil cheat v GTA,ale na tabletu nepoužívám a ani neumím a nechci :)

Link to comment
Share on other sites

Nepoznáte skôr niejakú kvlitnú stratégiu na štýl Townsem/Settlers/Anno? alebo tycoon kvalitný nejaký

 

Potom ešte RPG s dobrým príbehom kde je mágia, niečo ako Might & Magic alebo diablo

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nepoznáte skôr niejakú kvlitnú stratégiu na štýl Townsem/Settlers/Anno? alebo tycoon kvalitný nejaký

 

Potom ešte RPG s dobrým príbehom kde je mágia, niečo ako Might & Magic alebo diablo

 

rpg napr. Dungeon hunter 3,4 etternity warriors 3 ... Asi najlepšia 3D podobná wowku je order and chaos(online) a singleplayerovka absolutne premakana je aralon(ak to mas na max detailoch je to krása-ps: je tam super pribeh stačí nepreskakovat rozhovory a čítať si to tu hru som mal bol som max lvl najlepšia výzbroj bol som warr máš tam viacej class asi 6 proste odporúčam)...

 

Tycoon zhanam nejaký dobrý aj ja

Link to comment
Share on other sites

Hovoril tu niekto niečo o wowku?? Ja sa pýtam na rpg nie na wowko, na ten aralon sa pozriem, ešte som zabudol dodať že potrebujem aby hra nevyžadovala neustále pripojenie k internetu

 

EDIT: aralon nie, to je ako skyrim...ja chcem skôr nejakú sekačku :d   a free

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Hovoril tu niekto niečo o wowku?? Ja sa pýtam na rpg nie na wowko, na ten aralon sa pozriem, ešte som zabudol dodať že potrebujem aby hra nevyžadovala neustále pripojenie k internetu

 

EDIT: aralon nie, to je ako skyrim...ja chcem skôr nejakú sekačku :d a free

 

tak potom si stiahni dungeon huntera 3,4 alebo etternity warriors 3

Link to comment
Share on other sites

Taktiež odporúčam Etternity warriors. Ďalej ti poradím ako RPG ešte Arcane Legends.

Asi 4 mesiace som hral Clash of Clans (potom sa mi rozbil tablet), mňa osobne tá hra stašne namotala a myslím, že som není sám.

Link to comment
Share on other sites

Dungeon Hunter je dobrý,ale teď nevím u kterého dílu to je,asi u 4 je nemožná mise,resp. úkol tak jsem se na to vysr.... :d

 

Ale pokud zadáš do vyhledávání na Google Play RPG měli by ti vyjet hry :)

 

Nebo navštiv http://www.androidtip.cz/top-10-nejlepsi-rpg-hry-ktere-si-muzete-zahrat-na-svem-android-telefonu-tabletu-2013/

Teď jsem si stáhl hru Weed Boss a paráda,i když jde o mariuhanu a já ji k smrti nenávidím,tak na zahnání nudy je to super :)

 

Ještě něco k těm RPG,i když je to mimo a jedná se o strategii,ale z menší,opravdu menší části se jedná taky o RPG.Mám na mysli Castle Clash a ano vím o nových verzích,ale to už pro mně není ono,protože v tomto díle se daly jednoduše získat gemy.

A proč RPG:Nevím jak bych to napsal správně a nedopletl to,protože neznám přesný název jaký je ve hře.No,na nějaké místo na mapu,je jedno na jaké místo si můžete nebo spíš musíte dát něco jako oltář pro hrdinu,který se liší vzhledem a silou.Ten hrdina se postupem času vylepšuje.Získává levely a poté můžete daného hrdinu vylepšit tím,že mu zlepšíte nebo přidáte kouzla.

 

U této hry jsem strávil doopravdy hodně hodin.

 

A další hra co se mi ukázala na displayi je Plants vs Zombies 2.Taky něco pro zahnání nudy :)

Link to comment
Share on other sites

Na tie rpg sa pozriem, neiktoré som už hral z toho zoznamu...clash of clans a iné clash nechcem...ja som skôr na old school stratégie kde treba rozmýšľať a taktizovať, niečo ako staé C&C :)

Link to comment
Share on other sites

Tak potom Magicka.

 

Nebo AVABEL,což je po pár hodinách,ne-li minutách kravina.Taky SoulCraft,který je parádní :)

Něco od Japonců nebo tak něco je Inflation RPG,který je jen tak na pár minut co jsem ho hrál.

A nebo Demons & Dungeons :)

Link to comment
Share on other sites

 

Tak když jsi hral GTA SAN ANDREAS (SINGLE PLAYER) neměl si cheaty ?   :rofl:   :lolol::lol::potlesk:

 

 

Vtedy to bola novinka :d Mohol som si dovoliť len mody na ešte večšie spestrenie hry  :p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pou :)

Hra zdarma a dokáže zabavit jak velké tak i malé děti.

 

Mě to sice už nebaví, ale na to že mám lvl asi 65 tak to je pochopitelné.

 

Ja som mal 100 a to som mu stale daval zrat a zakazdym spalovac a jedno a to iste dokola ako chory uz. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...