Jump to content

hledám VIP System ! :)...Urcitej FOTO ! :)


PanRožokRohliik

Recommended Posts

Tak to znám, ale měl jsem od něj AMX, teď už ho nemám a nemůžu si na autora vzpomenout.

 

//Edit, pokud můžu doporučit, tak http://pawno.cz/topic/33271-vip-system-by-kavi-006/ (Skoro stejné)

Link to comment
Share on other sites

Johnny mal taký VIP systém.

 

 

Jn, jelikož jsem mu dělal web, tak to vím :)

A navíc mu Pekusis poslal odkaz na stáhnutí, kvůli kterému musí být přihlášen :)

 

Tu přímý odkaz na Johhnyho File Hosting :)

Link to comment
Share on other sites

To je môj VIP Systém... ktorý prerobil nejaký hajzel ktorý porušil licenčné podmienky

 

http://pastebin.com/1R6HWSgs

 

Len dialóg zmenil na SCM a zmazal vcredits a autora z vhelp

 

Jak víš, že to je tvůj VIP systém, když jsi jako tady všichni neviděl jeho PWN?

 

A ten co to dělal, z toho musel odstranit nejméně půlku funkcí :)

QWERE ja vim  cetl sem to :)..Asi cca pred 5min :)..Ale muzu mit dotaz proc kdyz nastavim VIP jak stimto nebo tvim mi spadne server ? :o

 

 

S tím Qwerovo mi to padá vždycky, ale to co jsme ti poslali, mi nikdy nepadalo :) Nevím čím to :) Kolik máš FS?

Link to comment
Share on other sites

Padá to iba tým, ktorý si nevytvoria priečinok VIP v scirptfiles.

 

 

Ako to viem? NAOZAJ SA MA **** PÝTAŠ AKO TO VIEM? ČO SI TAK POZRIEŤ PRÍKAZY KTORÉ OBSAHUJE TEN FS! A CEZ DEAMX SOM SI SKONTROLOVAL KÓD (DÁVNO...)

No tak promiň, ale mě zmátlo to, že ty tam máš 30 příkazů a on jenom 24, ale to bude asi tím, že je to mnohem starší verze než ta tvoje, tak promiň :slap:

Link to comment
Share on other sites

QWER važím si tvé pomoci :).....A hlavně tvého HS :)


Padá to iba tým, ktorý si nevytvoria priečinok VIP v scirptfiles.


Ako to viem? NAOZAJ SA MA **** PÝTAŠ AKO TO VIEM? ČO SI TAK POZRIEŤ PRÍKAZY KTORÉ OBSAHUJE TEN FS! A CEZ DEAMX SOM SI SKONTROLOVAL KÓD (DÁVNO...)

QWER :)...Tak ale i tak víme žejeto vlasně tvoje VIP :)..Proto si toho važíme ;)) Ale ten HouseSystem je boží ! :d

Link to comment
Share on other sites

Môj = ten "bez autora" (zázračné o.O)

/vip = /vip

/vnitro = /nitro

/vme = /vme

/vcar = /car

/vflip = /flip

/vdcar = /dcar

/vgoto = /vgoto

/vheal = /zivot

/vspawn = /vspawn (tu nezmazal v O.o ani to nepreložil)

/vskin = zmazal

/vinvisible = /hide

/vsave = /savepos

/vload = /loadpos

/vzbrane = /zbrane

/vhydraulics = /hydraulika

/vflashcar = /flashcar (zmazal v)

/vflashnick = /flashnick (^^)

/vrepair = /oprava (preložil, zmazal v)

/vcolor = zmazal

/vcolors = /colors

/vchatcolor = /chatcolor

/vglasses = /okuliare (preložil, zmazal v)

/vcaps = zmazal

/backcaps = /backcaps (nechal)

/vneon = /nenony (preložil, zmazal v)

STARŠIA? STARŠIA? JE TO VERZIA Z ROKU 2011 ! http://pastebin.com/Uqd3KsZM (AJ TO SKôR, VTEDY SOM SA REGOL NA PASTEBINE IBA KôLI TOMU ABY SOM TO DÁVAL VŠETKO POD JEDEN ACC!!!

 

TO ŽE ON ZMAZAL 6 PRÍKAZOV NEZNAMENÁ ŽE JE TO NOVŠIE!

QWER :)...Ja tam chci pridat zes to vyrobil ty ! :)....Ale ten prikaz mi hazi error :d

Aha ono to tam je ! :)...Tak fajn :) To tam necham ;)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chápu, že jsi naštván. Zcela tě chápu. Ale nechápu to, proč se tak nad tím rozčiluješ? Já vím, je to od nich "srabácké", že to vydávají za své, ale TY by jsi měl být s dobrým pocitem, že to někomu složí i po jejich "úpravě", ne? Nejsem takový Pawner, spíše vůbec .. Tak promiň, jestli Ti křivdím ..

Link to comment
Share on other sites

Vyzerám že mi to vadí? Keby mi to vadilo tak to nezverejním ako pwn - rovnako ako všetky moje skur**** scripty ale nebude mi tu nejaký koko*sky "expertík" ,čo vydáva na pastebine cudzie scripty, hovoriť čo je moje a čo nie

A ešte sa tu bude oháňať tak irelevantným "dôkazom" ako je počet príkazov

 

"někomu složí i po jejich úpravě" Vidieť že si nikdy nič také nemal. Predstav si, že makáš niekoľko hodín a potom to zverejníš pre ľudí. Zverejníš to POD LICENCIU MIT (google). Je to tá najvoľnejšia licencia aká môže byť. Jediná podmienka zachovania autora. A príde nejaký kokotko a zmení tam autora (zlízne smotanu) a vydáva to za svoje.

Ale nikdo tě to nenutil zveřejňovat, ne?

Link to comment
Share on other sites

QWER, nechápu, proč vydáváš věci, který stejně fungují na půl.

Např. tenhle tvůj debilní VIP script.. Nastavím si na den VIP, odpojím se a připojím se a VIP už nemám..

 

Proč ku*va dáváš na veřejnost věci, které nefungují?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

QWER, nechápu, proč vydáváš věci, který stejně fungují na půl.

Např. tenhle tvůj debilní VIP script.. Nastavím si na den VIP, odpojím se a připojím se a VIP už nemám..

 

Proč ku*va dáváš na veřejnost věci, které nefungují?

Všetky jeho FS idú bez chyby ak ich nevieš správne použiť tak ich nepoužívaj vôbec.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...