Jump to content

ostatní [Android] Galéria nefunguje ako má


Mattsy

Recommended Posts

Zdravím, mám mobil s OS Android 4.1.2 a mám problém s galériou, jedného dňa mi galéria prestala ukazovať fotky, ukazuje mi iba tie čo práve odfotím a tie na google+, ak resetnem mobil tak aj tie čo odfotím mi zmiznú, niekedy hneď, niekedy až napr po piatom reštarte, Fotky v telefóne sú ale neukáže mi ich, skúšal som stiahnúť aj iné aplikácie z google play ale nepomohlo, resetoval som cache, prebehol mobil niekoľkokrát antvirákom, zmenil pamäťovú kartu ale nič nepomohlo, neukáže mi ani obrázky ktoré mám uložené na pamäťovej karte ani tie ktoré mám v mobile, na nete som hľadal už viackrát ale riešenie som nenašiel, dokonca som sa ani nedočítal žeby mal niekto taký problém, skúšal som aj vymazať údaje z g+ ale nepomohlo, stále to robí, Nevie niekto čo s tým? Prikladám aj screen ako to vyzerá, mám tam iba posledné 2 fotky čo je zložka CameraMX, zvyšok je všetko online na g+. Cez správcu súborov nie je problém fotku otvoriť ale v galérii ju aj tak neukáže.

 

Screenshot_2014-05-30-08-57-08.png

 

Nemusíte vidieť ksichty :d

Link to comment
Share on other sites

ZTE Blade V...oco ma taký istý a nemá problém, napadlo ma ešte reset na továrenské údaje ale nwm či to pomôže :-/

 

Ak ti to fungovalo doteraz, tak určite daj factory reset, to ti musí pomôcť. (Zalóhuj si veci)

Link to comment
Share on other sites

Ak ti to fungovalo doteraz, tak určite daj továrenský reset, to ti musí pomôcť. (Zalóhuj si veci)

 

 

Veci mám pozálohované, len sa mi nechce zase nastavovať mobil :d  ale ako vidím tak nemám na výber, no nič idem na to, dám vedieť či to pomohlo

EDIT: nepomohlo, stále tam mám veci len z g+

Link to comment
Share on other sites

Taky se mi to stávalo na Samsung Galaxy S4 (nepamatuji si jaký android jsem tam měl, ale blblo to docela často..)

 

 

To je pekné, ako si to vyriešil?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...