Jump to content

gamemode [GM] Realny svet


bboyadams

Recommended Posts

Zdár, končím s pawnem, sampkem. Našel jsem svůj mod, na kterým jsem se "učil" a už z názvu vyplývá, že je to něco reálnýho.

Nebudu ten mod popisovat, podívejte se do kodu, ani nepotřebuju zbytečné komentáře. Každopádně pokud si ho stáhnete a dáte na server, tak snad dobře poslouží ! :)

 

odkaz:

http://leteckaposta.cz/797450540

 

Psali jste mi PMku, takže to sem postnu pro všechny: pokud nepůjde spustit, je to pro to, že nemáte plugin sscanf a streamer.

Link to comment
Share on other sites

House system, timeban, jobs (policie,zdravotnik,atd)

U policie zatykani obuskem.

Admin system s prikazy hlavne prikazy na cas jako jail, mute atd vsechno na cas i s ukladanim.

Trafiky, bankovni system, atd. Vsak si to zkus na serveru a uvidis

Link to comment
Share on other sites

Tak ty budeš ještě nedávat jo? Uvědom si, že každý gamemode má unikátní název a tento název si lidi pamatují. A buď si jej pamatují jako nějakou sračku a nebo jako celkem dobrý mód.

Když jsem měl v roce 2009 server na verzi 0.1b, tak jsem měl celé dny plný server, že jsem se tam já a ani admin-team nemohli skoro ani dostat.

 

A teďka ty hodíš na server tuhle sračku a lidi co u mě hráli můj mód na verzi 0.1b - 0.2.2 R2 se třeba vrátí si jen tak 4fun zahrát a uvidí tvůj mód, tak budou říkat, co to dpče je?

Když vymýšlíš název, tak je slušnost si vymyslet vlastní název. Je mód s názvem Reálný Svět zde na fóru prezentoval v roce 2009. Když vymýšlíš názvy módů, tak by bylo dobré ten název nejdříve zadat do vyhledávačů, jestli už neexistuje. 

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla nebreč, já ani nevím že máš nějakej mod a už vůbec ne s tímto názvem, je to celkem běžnej název, kterej jsem použil protože mě napadl, tak mě za to neukamenuj. Neřešim tě.

Link to comment
Share on other sites

Tak teď už to víš.
http://pawno.cz/topic/23904-realnysvetv25/

Skoro každý půl rok přijde nějaký malý fracek a neumí si vymyslet vlastní název.

Když jsem hrál SA-MP, tak byl nejhranější mód Reálný Život a v té době začínal ATomas dělat Reálnou Zem a o týden později jsem já začal dělat Reálný Svět. Část kódu (asi 1/20) je od ATomase, jelikož on mi s tímto módem ze začátku pomáhal, když zrovna nedělal na Reálné Zemi.

 

A podle čeho usuzuji, že jsi malý fracek? Normální dospělí člověk, by uznal chybu a alespoň by se omluvil, že o tom nevěděl. Ale ty? Škoda slov.

Radši ani nechci vidět, jak to chodí na serveru. Určitě dáváš kick a ban za to, že ti někdo řekne pravdu, jak to dělá většina dětí.

Té pravdy bylo tolik, že si zabanoval celý server a nikdo tam už nechodí, a proto končíš s pawn a dáváš sem mód, který je totálně na ho*no v dnešní době.

Link to comment
Share on other sites

Ježiš škoda že nemůžu mazat tyhle nesmyslné komenty. jsi hlupák, dal jsem sem zdroják a dělejte si s tím co chcete, pokud máš aspoň maličko IQ nebo větší než IQ tvojí myši, kterou si proklikáváš redtube, tak víš že děti zde, který pouze kopírujou tak si toho autora, název modu atd změněj. Nikomu jsem nezakázal tohle udělat, proto to taky určitě každej změní a já to povoluju.

To, že můj mod nazýváš sračkou, to je pouze tvůj názor, ale dělat online hero s modem, který jsi "napsal" v roce 1999 nikoho nezajímá, takže nevidím důvod proč nepojmenovat mod takto jednoduše, aby vyplýval název kritériím, které má mod splňovat. Tímto bych ukončil konverzaci a jestli to nechápeš tak si dojdi k psychiatrovi.

Link to comment
Share on other sites

Ty si spíše zajdi k očnímu lékaři. Já jsem napsal v roce 2009.

Kdyby tvůj mód nebyl sračka, tak proč by si odevzdával jeho zdrojový kód zadarmo? Proč by jsi s ním vůbec končil?

Prostě, udělal si sračku mód, lidi se ti za to na serveru smáli a ty si všem dal ban a nyní máš prázdný server, tak končíš.

Link to comment
Share on other sites

Já si tvůj mód nestáhl a ani jsem neklikl na odkaz :) Nevím k čemu by mi to bylo. Kdybych chtěl pokračovat v módu, tak si otevřu pawn od svého módu, který je mnohem obsáhlejší, jak tvůj.

Link to comment
Share on other sites

Jak to můžeš vědět že je obsáhlejší, neřikal jsi že sis ho nestáhl?

Nikam to nevede, nechovej se jak kid a nesnaž se mě utřít nebo zesměšnit, nevyjde ti to mám tě v piči. Tímto končím tuto KONVERZACI, kdo chce můj mod, máte tam link, kdo ne, dejte alt+F4 nebo [X] .

Link to comment
Share on other sites

Já to usuzuji z tvého popisu:

 

House system, timeban, jobs (policie,zdravotnik,atd)
U policie zatykani obuskem.
Admin system s prikazy hlavne prikazy na cas jako jail, mute atd vsechno na cas i s ukladanim.
Trafiky, bankovni system, atd.

 

Pawno nemám ani v pc, tudíž nevím jak bych to otevřel. 

Link to comment
Share on other sites

Ok ps: nekooiroval jsem, ten nazev nevim ze nekdo pouzil, tak se ti omlouvam kdyz te to tak sere:) ale kdybys nebyl od nas ze skoly tak se neomluvim! :d

Ok ps: nekooiroval jsem, ten nazev nevim ze nekdo pouzil, tak se ti omlouvam kdyz te to tak sere:) ale kdybys nebyl od nas ze skoly tak se neomluvim! :d

Link to comment
Share on other sites

.... Když se děcka hádaj ... To si opravdu myslíte že když někdo se bude hádat jak dement tak že děcka nebudou používat názvy s názvem "Reálná Země / Reálný Svět / Real Life" Víte když někdo chce mód kde to bude "Reálné" Tak jaky název si potom má dát aby vy (Petr Noha Hlavne. promin ale hnátek mi připomíná hnátu xD)

jste tu furt nemluvily hubou otom že kopíruje?... takže dělám novy mód jak to mám vyjádřit co nejlepším názvem aby hned se to nekopírovalo? Reálný Poklopec ? aby to alespoň už trošku bylo ktomu reálu? Fakt asi ne. tak tam dám raději Realná Země nebo Realný Mod... a když tolik nadáváš nato jak kopíruje proč si nato neuděláš register? pak už tohle nebudeš muset řešit ... a tot vše. můj názor a ten mi nikdo nevezme ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...