Jump to content

pomoc Programy ovpivnujuce pomalu rychlost pc a netu.


RIP

Recommended Posts

samozrejme, zapínanie dosť spomaľuje ICQ lebo dokedy sa zapne tak to prejde aj 5 minút (aspoň u mňa, preto som zmazal)

 

a antivírusové programy, no podľa toho ktorý používaš, tie dokážu dosť zaťažiť PC

Link to comment
Share on other sites

samozrejme, zapínanie dosť spomaľuje ICQ lebo dokedy sa zapne tak to prejde aj 5 minút (aspoň u mňa, preto som zmazal)

 

a antivírusové programy, no podľa toho ktorý používaš, tie dokážu dosť zaťažiť PC

 

Avast, a používam tri prehliadače je to dobré ? Tak isto aj komunikačné programy ako su skype, team speek .. 

Link to comment
Share on other sites

neviem, skús otestovať, ja sa nezaoberám či mi to pc zaťažuje alebo nie, proste som rád za PC ktoré mám :d

 

Ok, a ešte posledná otázka .. Má na to vpliv aj ked mám zapnutý steam, a hrám cezneho ? 

Link to comment
Share on other sites

pfuu, neviem možno aj hej lebo proces je vždy spustený a kontroluje či sa niekto pripojil a tak, ja neviem ako to je spravené, ja tomu sa nevenujem takže ti neviem povedať :d

Link to comment
Share on other sites

pfuu, neviem možno aj hej lebo proces je vždy spustený a kontroluje či sa niekto pripojil a tak, ja neviem ako to je spravené, ja tomu sa nevenujem takže ti neviem povedať :d

 

Skusim si prezrieť všetky procesori čo su zapnuté a podla toho si to neako poupratujem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...