Jump to content

hledám Sponzoring


Loopy

Recommended Posts

Dobrý večer. Moje meno je Peter alias Loopy. Mám 17 rokov. S priateľmi rozbehujeme game portál "klan" a bohužiaľ nám chýbajú financie. A tak hľadáme niekoho kto by nám vedel poskytnúť Counter Strike 1.6 server alebo GTA: SA server. Samozrejme na SA-MP servery by nebežala RZE a ani podobné somariny. Pri poskytnutí serveru by bola vaša reklama (banner,logo,kontakt,webová stránka) zobrazená podľa vašeho výberu na určitej časti stránky kde by ste si sami vybrali a samozrejme tiež aj na servery. Boli by sme veľmi radi ak by sa niekto našiel a rád by spolupracoval s nami.Na bližších informáciach alebo na bližšej dohode vieme podiskutovať aj na skype. No zatiaľ ak sa dá kontaktujte ma cez súkromnú správu.Ďakujem. S pozdravom Loopy

Link to comment
Share on other sites

Já by som veděl poskytnout, ale neposkytnu. Proč bych měl za tebe platit, aby sis mohl hrát hry? :d

A neb párkrát si nekoupí Po**o časák a za par dnů má na VPS u tebe xD

Link to comment
Share on other sites

To není spam, učíme tě jak to v životě funguje.

Konkrétně zadarmo ti nikdo nedá nic.

 

Výjimkou je zevlák u Kauflandu, tomu občas někdo něco dá. :p

 

Zkrátka, když něco požaduješ. Musíš mít co nabídnout na oplátku.

Link to comment
Share on other sites

Ach,zasa sa našiel niekto múdry na tomto svete.Ja som nikde nenapísal že nemám financie.Lenže šporím na vodičský preukaz vieš ;) A bohužiaľ nepochádzam z bohatej rodiny a žijeme s ruky do úst takže mne to tatko nezaplatí možno ako tebe ;) A už von koncom nežobrem tu.Je na každého dobrej vôli či pomôže alebo nie.

Link to comment
Share on other sites

proč si nezaložíš free sa-mp server? :) .. je plno free hostingů :d .. btw: neříkej mi že ani ne 50,- na sa-mp by tě zabilo ..

 

btw: v první řadě bys měl mít alespoň webovou prezentaci apod. nikdo tě nezasponzoruje za dobré slovo :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...