Jump to content
  • 0

pomoc Rules - Help


Jakub Kučera

Dotaz

Ahoj, dělám zase pawno a byl jsem požádán, že když se hráč spawne, zobrazí se mu pravidla... Viz tento kód

//Pravidla by Expertik

#include <a_samp>
#define DIALOG_PRAVIDLA 1
#define DIALOG_PRAVIDLA2 2
#define DIALOG_PRAVIDLA3 3

#if defined FILTERSCRIPT

public OnFilterScriptInit()
{
	print("\n--------------------------------------");
	print(" Pravidla");
	print("--------------------------------------\n");
	return 1;
}

public OnFilterScriptExit()
{
	return 1;
}

#else

#endif


public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_PRAVIDLA, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Pravidla", "1) Nepoužívejte cheaty trestají se banem\n2) Zákaz používání programů zvýhodnujících nad ostatními hráči\n3) Neotravujte zbytečně admina\n4) Nežebrejte o admin lvl\n5) Reklama na jiný server se trestá banem", "Další", "Nesouhlasím");
return 1;
}
public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
    if(dialogid == DIALOG_PRAVIDLA)
    {
        if(response) 
        {
            ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_PRAVIDLA2, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Pravidla", "6) Reklama na jiný web se trestá banem\n7) Nenadávat hráčům a už vůbec ne adminům!\n8) Nezneužívat AFK!\n9) Spawn kill je zakázaný!\n10) Respektovat admina!\n11) Nespamovat!!!\n12) Nezasahovat do duelů!", "Další", "Zpět");
        }
        else
        {
            Kick(playerid);
            
        }
        return 1; 
    }
    if(dialogid == DIALOG_PRAVIDLA2)
    {
        if(response)
        {
           ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_PRAVIDLA3, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Pravidla", "13) Zakázáno je vyhrožování hráčům na fyzické újmě! Pokud něco takového plánujete, musí admin okamžitě zasáhnout!\n14) Zakazáno je vyhrožování adminům že například shodíte server když vám nedají level--->kick nebo ban", "Souhlasím", "Zpět");
        }
        else
        {
            ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_PRAVIDLA2, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Pravidla", "6) Reklama na jiný web se trestá banem\n7) Nenadávat hráčům a už vůbec ne adminům!\n8) Nezneužívat AFK!\n9) Spawn kill je zakázaný!\n10) Respektovat admina!\n11) Nespamovat!!!\n12) Nezasahovat do duelů!", "Další", "Zpět");

        }
        return 1;
    }
    if(dialogid == DIALOG_PRAVIDLA3)
    {
        if(response)
        {
            SendClientMessage(playerid, -1, "Děkujeme, že souhlasíš s pravidly!");
        }
        else
        {
            Kick(playerid);

        }
        return 1;
    }

    return 0; 
}

Bohužel mám problém s tím, když se připojím, spawnu se, tak se mi v pohodě zobrazí, ale když kliknu na Další, tak zmizí a nic. Pomůžete mi prosím?

Link to comment
Share on other sites

1 odpověd na tuto otázku

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...