Jump to content
  • 0

pomoc GTA - Lagy ?!


Laser S3 Arctic

Dotaz

Zdravím !! :)


Mám takový (pro mě) větší problém ... Jsem zvyklí že nikde na hře nemám lagy .. Ať mám módy či ne prostě lagy u mě neexistovali ale teď když jsem si dnes zapnu GTA San Andreas tak jsem málem zešílel .. Lagy tak co 5 minut a nenačítají se mi textury ... Jedu prostě po silnici najednou zmizne a jedu ve vzduchu -_- Nemám žádné módy vše jsem odstranil ale furt nic ... Nevíte jak je dát pryč ? :/ Díky moc .. (PS: Mám lagy jen na GTA na ostatních hrách ne)


Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Reinstall jsem udělal ... Ale přišel jsem na další věc ... 
Mám 3 hry --> GTA,CS Non-Steam,Bus Driver

GTA- Seká se + Nenačítají se textury

CS Non-Steam - V pořádku
Bus Driver - Seká se co 5 minut jako GTA.

 

Takže nevím :( Asi je to PC  ... Ale tohle mi nikdy dříve hry nedělaly až dnes :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

zkus projet PC antivirem 

 

jednou se mi stalo něco podobného a nebyly to jen hry nakonec se sekali prohlížeče a pak celý widle nakonec to bylo až tak hrozný že po přihlášení se nedalo nic dělat a počítáč hned zamrznul, prostě nic se nedělo vůbec. nepomohla ani oprava, jen reinstal windowsů, do dnes nevím jestli to byl vir nebo ne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud máš grafickou kartu Nvidia tak klikni na exe. soubor GTA pravým a měl by jsi mít někde nabídku Spustit s grafickým procesorem->Procesor Nvidia s vysokým výkonem nebo Vysokovýkonný procesor(Nvidia)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zkus obnovit systém píšeš že se to děje až ode dneška tak zkus dát obnovu systému a vrátí tě to o několik dnů dozadu pak napiš jestli to pomohlo nebo to dělá furt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zkus obnovit systém píšeš že se to děje až ode dneška tak zkus dát obnovu systému a vrátí tě to o několik dnů dozadu pak napiš jestli to pomohlo nebo to dělá furt :)

 

Obnovenie ti len tak neovplyvní fpska..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

s0beit nemám ... PC mám bez virů ... A nemám NVIDIU ... Mám Radeon HD5450 ... Windows mám XP ... Pevný PC ... Nevím proč ale mám lagy na všech hrách kde jsou auta a už vůbec nezapnu Minecraft ... Ještě včera to šlo (sice lagy ale šlo) a dnes NIC ! Nevím čím to je .. Prostě nějaký bug ... GOOGLE mi nepomohl -_- .


 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vírusi, zbytočné programy, rozne aktualizácie, procesi pozastaviť a všetko proste čo tam máš čo ti priťažuje vypni a skus to tak.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vše co jsem měl za Hack programy apod... Jsem si dal na flash disk a z PC vymazal. Ukončil jsem optížné programy (torrent,skype) a furt nic .. Lagy jsou sice menší ale zato se nenačítají textury nejen na dálnici ale už i ve městech .. A v Bus Driver mám lagy tak 1 za 8 vteřin (cca)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A neištaloval si si náhodou do hry neaký skin, alebo skin auta proste niečo spatne si dal tam kde si nemal myslím do tej hry ? ...  Dobre si rozmysli.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Skiny neumím ani do GTA dávat :d :D :d
2. Skin Aut --> Ne ...
Nic jsem tam nedal ... Jen jsem zjistil že mám lagy tak jsem to GTA vymazal a nainstaloval nové ... A teď jsem si vzpoměl ...
Když zmáčknu CTRL + D tak mi to před auto či člověka spawnuje Bullet .. Ale to už asi bylo v tom GTA nebo já nevím :/ ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V multiplayeri to može byť aj bug servera, tak skus iné servery či ti tam ide .. A single kedže neni cez net, by nemal tak lagovať pokial tam nemáš pridané neaké sračky.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ach jaj .. Komplet to odinštaluj. Vymaž posledné subory čo ti tam zostanu po odinštalovaní zapni si cleaner prečisti registry a zmaž v regeditu ..  Skus nanovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jdi do msconfig. a odstraň vše kromě grafiky a antiviru (Pokud máš Shit Antivir tak je to jedno klidně blokni i ten :d ) ale v systému si nejdřív vypni zobrazování Windows prostředků.

To spawnutí bulletu není znakem čisté hry.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Nic .... Pomohlo to s lagy ale Textury furt nenabíhají -_- ... Jen se chci zeptat .. Jak zabráním ukládání Historie z Google Chromu na Disk C:   ??? :d

 

 

Musíš mať riadny shit .. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...