Jump to content
  • 0

pomoc include


KillBill61

Dotaz

potřeboval bych poradit proc mi to porad hází toto:

pawno\include\createit.inc(1) : error 010: invalid function or declaration

pokud mam v modu pouze toto:

#include <a_samp>
#include <createit>

a v createit toto:

stock CreateIt(mo)
{
}
return 1;

tak pokazde at je to na jakekoliv radce mi vyhazuje tamto nahore (a porad to pise ze je chyba na radce 1)

fakt uz nwm co s tim - stahl jsem dokonce i sa-mp 0.3z R1 a chyba je porad stejna - mam vsechny posledni verze vseho a nefunguje mi proste jednoduchy include

 

PS: pokud to v createit dam do modu a include createit v tom modu vymazu (nenapisu) tak zadna chyba neni - logicky si rikate proc to nenecham v tom modu ale ma hodne radek a createit jsou vlastne objekty ktere budou zabirat mozna 5000 radek a proto si ten gamemode chci zkratit pres includy abych se v tom lipe orientoval

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hento vyzerá na fatálny syntax error, daj viac kódu / link na includ.

A nauč sa pomenovávať témy, ktoré zakladáš.

 

 

tak za prve je jeste divne ze driv mi to fungovalo a najednou to prestalo - prosim rekni jak to mam vyresit -  ten gamemode jsem udelal velky i ten include ale chyba je porad stejna - vsechno z include nefunguje

a jak mam jinak pojmenovat to tema? nazev tematu ma byt kratky a strucny a kdybych to mel pojmenovat presne tak to muzu rovnou napsat sloh :DD

Link to comment
Share on other sites

  • 0

vzdyt tu o ten return vubec nejde :d nefungujou mi moje include :d


a uz jsem to VYRESIL!

 

ale stejne

 

muzete mi vysvetlit rozdil mezi

 

 

 

createit.inc

 

a

 

createit.inc

 

 

kazdopadne to uz funguje - stacilo to nove ulozit - vazne nechapu - vadna verze inc ktera se ulozenim opravila? u pocitacu muzete najit jen logicke chyby ktere jdou vysvetlit ale je toho tu tolik a komplikovany ze se to da nekdy resit jen diky pokus omyl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...