Jump to content
  • 0

pomoc Error 209


Dexter1906

Dotaz

Dobrý deň, chcel som si pridať funkciu jetpack do gamemodu ktorý som si odtiaľto stiahol, jedná sa o GameMode StreetLife.

 

Tu je celé dcmds_jetpack


//------------------------------------------------------------
 
dcmd_jetpack(playerid,params[])
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
new id = strval(params);
if(Player[playerid][AdminLevel]==0) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Niesi Administrátor !");
else if(Player[playerid][AdminLevel]<=3) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Na použitie tohto príkazu potrebuješ Admin Level 4 !");
    else if(!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Hráč zo zadaným ID nieje na serveri !");
return SetPlayerSpecialAction(playerid, 2);
}
}
 
//------------------------------------------------------------

 

A vypisuje mi to túto chybu: warning 209: function "dcmd_jetpack" should return a value

V pawnovaní som lama, začiatočník, prosím pomohol by mi niekto?

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tú podmienku či je pripojený hráč zmaž.

 

dcmd_jetpack(playerid,params[])
{
    new id = strval(params);
    if(Player[playerid][AdminLevel]==0) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Niesi Administrátor !");
    else if(Player[playerid][AdminLevel]<=3) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Na použitie tohto príkazu potrebuješ Admin Level 4 !");
    else if(!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Hráč zo zadaným ID nieje na serveri !");
    else return SetPlayerSpecialAction(id, 2); // Aj tu si mal chybu, opravené.
}
Páči sa mi, že si dal normálne názov erroru a nie také sprostosti ako niektorí úplne odveci.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ďakujem, scompilovalo mi to bez jediného erroru, len mám ďalší problém, príkaz /jetpack neexistuje a pritom som ho normálne zadefinoval.

 

Hore ho mám normálne pri všetkých dcmds ako:

dcmd(jetpack,3, cmdtext);

 

Nachádza sa medzi:

dcmd(var,3, cmdtext);
dcmd(jetpack,3, cmdtext);
dcmd(cheattest,9, cmdtext);
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1.) Nepoužívaj dcmd, skús napr. zcmd.
2.) To číslo - druhý argument - určuje počet písmeniek príkazu. Preto var má tri, cheattest 9. Jetpack nemôže mať 3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...