Jump to content
  • 0

pomoc Virtual Basic


Jano

Dotaz

Zdravím. Kúpil som si knihu o programovaní C++. Tak tam bolo písané že sa všetko píše v Virtual Basic.. čo som už vedel 4 roky do zadu. Išiel som na Stránky Microsoftu a tam stiahol inštalačku. Ked som začal inštalovať.. vyšiel obrázok --->

 

http://imgur.com/FgfBeh2

 

 

Možno si myslíte že som vták, ale kliknem na text nainštalovať IE a vyjde tam 11 nainštaluje, nainštalujem aj 10 a ajtak tam tá chyba je. Ja to nechápem.. pomôžte mi, chcem už začať programovať. 

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To s tým explorerom som mal podobnú chybu, keď som inštaloval 11ku kvoli 10ke.. Pomohlo odinštalovanie starych IE a reštart.
Ale neodporučam ti ani z daleka stahovat VS2013.
Po prvé preto, že je ti to zbytočné na začiatok a po druhé, je mnoho lepších IDE. Ak chceš robiť konzolovky tak Bloodmanov oblubeny Sublime Text a ak nie tak googli Visual C++. (Resp aj sublime text ak si dobry ;):d )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ne nepíše se to ve "Virtual basic" ale ve Visual studio

 

Zkus si to přeložit

 

requires computer with newer version of windows

Link to comment
Share on other sites

  • 0

TheKid Framework sa dá stiahnuť na každé PC čo ja viem.. Možno tak ServicePacky, ale mne hento ide na Win7.

 

 

Já si právě nejsem jisty jestli de 4.5 na Xp... Jaky mas os Jano

Link to comment
Share on other sites

  • 0

NJ, to by vysvetlovalo stary IE, že ma XP.
Každopádne nové VS nesťahuj, najlepšie je VS 2008, pretože má najcastejsi framework používany a v rychlosti je top.
A to ide aj na XP. 
*Ale neni tam defaultne podpora Cpp, na to stiahni visual Cpp :d.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Kid čo sa týka rýchlosti kódu to jedno neni, 2008 čka je ovela rychlejšia než 10.
OT: Napríklad v VB6 sa dal spraviť program spammer, ktorý je s rovnakým kodom v 2008 ovela rychlejší v VB6, dokáže crashnut aj notepad.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja mam Win 7  64 bit.. Už ma ide šlak trafiť. Chcel som VS 2010 Express Edition. Je to hrozné čo robí to VS.. Shúlený microsoft, nič nikdy nefunguje. Všetko čo je od nich nefunguje nikdy. Ked to naprogramuje normálny človek tak všetko ide. 

 

A v IDE píše aj chyby? lebo chcem také isté ako VS. :) 


Eclipse C++ IDE je to? lebo všetky sú na Java a také.. jediný na C++ je Eclipse.. A ako vidím, zajtra idem kúpiť nový počítač.. lebo to neni možné to robí ten NTB. Nič nejde.. ani VS čo idee na každému. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...