Jump to content

Gta SAMP nefunguje ?


LukyART

Recommended Posts

Zdravíčko. Mám závažný problém s Gta sampkom. Pri spustený mi nabehnú 2x biele obrazovky a potom sa spustí Gta singleplayer. Mám to na Windows 7 na počítači stolnom, ktorý je výkonný a verziu 03x stiahnutú original zo sa-mp.com/downloads a Gta san andreas originálne CD bez cracku, bez češtiny, novo po inštalácií. Na notebooku, ktorý mám menej výkonný mi to funguje bez problémov. Tak neviem v čom je chyba. Btw. ostatné hry mi na počítači fungujú 100%

 

Vopred ďakujem za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hladaj, je to ako crack len si zistíš večšina serverov na aku verziu používa downgrade stiahneš extrahuješ do GTA a máš.

Bohužial teraz ti to bude hádzať dve alebo kolko bielych obrazoviek, a potom ti to crashne komplet.

Link to comment
Share on other sites

Hele ja viem, že teraz nepôsobím ako zrovna profík v tomto ale dement nie som xD Viem ako sa čo inštaluje len tento problém som ešte nikdy nemal

 

Tak ked vieš, si to sprav .. 

Link to comment
Share on other sites

Tohle se mi jednou stalo, že, při spuštění samp se mi spustil singleplayer.. ať věříte nebo ne, tak to byla chyba Avastem a tím jeho skenováním. Možná se pletu, a může to být něčím jiným.

Link to comment
Share on other sites

Mne sa raz zasa stalo, že sme drvili cez hamachi, host bol na druhom PC a ja som dostal ban.

Vyhodilo ma z hry, ale ja som sa rekonektol, aj login mi preskočilo a v logu som ani nebol.

V hre som sa aj spawnol, mohol som chatovať aj som chat videl, ale ostatných hráčov som nevidel (oni mna hej).

Link to comment
Share on other sites

Jelikož píšu na mobilním zařízení odpoveď nebude na 100%.

Jak GTA tak i SA:MP klienty spouštěj jako správce a taky v režimu kompatibility Win 96/ME.

Podle toho co jsi sem psal by to mělo vyřešit tvůj problém, pokud ne tak nemáš GTA verzi 1 ale 1.1 nebo neoficial 1.2 což spraví downgrade.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...