Jump to content

android app killer


rhsCZ

Recommended Posts

zdravím už jsem psal na pc-help ale tam se nikdo neobtěžoval napsat ani že neví :d
tak uvidím zda máte nápady zde
hledám nějakou appku se kterou bych chtěl aby vlastně vypínala služby aplikací např. facebook
protože ja z 90% dne na internetu nejsem tak je zbytečné aby to běželo a žralo výkon a zároveň baterku
P.S. muj mobil je huawei ascend y300 i s rootem

Link to comment
Share on other sites

no hele potřebuju vypnout tu službu ne samotný process

protože po vypnutí procesu je to za chvili zase zaplý

a navrhnout task killeru je ubohý myslíš že jsem něco takového nezkoušel?

 

 

Ako sa tá "služba" môže zas zapnúť, kým to neotvoríš?  :eh:

Link to comment
Share on other sites

Es task manager ten používám a je cool ;) Nebo neumí to i android? Vynucení zastavení?

no hele ber to tak že to vynucení zastavení umí čili force-kill je podobný jako obyč kill akorát že force-kill process ukončí a neptá se ho

a jsem zas u toho problemu že se to z 80% zase zapne např. ten facebook anebo když na chvili na mobilu na facebook tak se zase zapne a je zaplej ikdyž se odpojím z wifi a opravdu se mi chce jít do nastavení->správce aplikací-> tam najít facebook-> vynutit ukončení

a furt dokola

mě napadlo i využít funkce pro vývojáře a to omezení procesů na pozadí dal jsem něco jako žádný process na pozadí

ale zase to mam 2. problem když spustim nějakou primitivní aplikaci a pak ukončim tak zas musim čekat na načtení domovské stránky

 

Ako sa tá "služba" môže zas zapnúť, kým to neotvoríš?  :eh:

je to něco jako ve windows myslim že obdobně by to bylo i u linuxu

že když je služba zaplá tj že spustí nějaký proces na pozadí a ten proces si můžeš vypínat jak chceš on se bude stále zapínat

a linux taky používá služby

a když je android postaven na jádru linuxu tak by měl také vlastně podporovat služby ne? no a pokud ano(myslim že ano) jsme u mého problemu

 

lock už jsem si něco našel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...