Jump to content

pomoc Warp-Warning


Laser S3 Arctic

Recommended Posts

!!!!  WARP WARNING !!!!


Nevím čím to je jestli gamemodem nebo něčím jiným ale když se já nebo hráči portnou/portneme na /lv a jedeme podél letiště tak to začne házet errory ... 


Warning(opcode 0x6E7): Exception 0xC0000005 at 0x7F0BF7


Měl jsem s tím problém již dříve když se spawnu u mafie tak mi hra celá spadne .... Ten warning se dá spravit restartem serveru ale po asi 10 minutách to hazí znova errory a nový hráči kteří příjdou nemůžou hrál jelikož když se spawnou hned jim to spadne ... 


 


Děkuji za odpověd ! :)


 


SampleR


 


:wave: 


 


Link to comment
Share on other sites

Nic nemám .. V GTA nemám vůbec nic..A na serveru mám jen: carmenu,neony,vip,cmds+,tipy,pár blbostí (/adminteam apod.) a UWAC .. + autofix .. A jednu namapovanou Admin Vilu .. Jinak nic ... 


A ještě se chci zeptat .. Abych se to konečně naučil :d Jak dát více pwn. souborů (přes Pawno samozdřejmě) do jednoho amx. ?? Díky moc :d

Link to comment
Share on other sites

Len tak, že skopíruješ/prepíšeš kódy z ostatných Scriptov a vložíš ich do jedného :d... ale musíš dať bacha, čo je ktorom publicu, aby si ho nemal viackrát... spusťíš kompiláciu... a ak si nič nedodrbal tak ti to pôjde :d to zistíš

Link to comment
Share on other sites

Nic nemám .. V GTA nemám vůbec nic..A na serveru mám jen: carmenu,neony,vip,cmds+,tipy,pár blbostí (/adminteam apod.) a UWAC .. + autofix .. A jednu namapovanou Admin Vilu .. Jinak nic ... 

A ještě se chci zeptat .. Abych se to konečně naučil :d Jak dát více pwn. souborů (přes Pawno samozdřejmě) do jednoho amx. ?? Díky moc :d

 

Myslím že sis odpověděl sám mrda různých scriptú které se mohou překrývat a vyvolat nějakou desynchronizaci

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem novou RZE .. Místo RZE 7.4 jsem dal RZE 8 a nemám žádné Warningy a nic prostě !! Jop a nevíte kde seženu House Systém podobný tomuto --> 

velice mě to zaujalo a vypadá to celkem dost dobře .. Prosím kdyžtak pošlete odkazy .. Díky :) Čau :) A dobrou ! (23:55 h) :d
Link to comment
Share on other sites

Dal jsem novou RZE .. Místo RZE 7.4 jsem dal RZE 8 a nemám žádné Warningy a nic prostě !! Jop a nevíte kde seženu House Systém podobný tomuto --> 

velice mě to zaujalo a vypadá to celkem dost dobře .. Prosím kdyžtak pošlete odkazy .. Díky :) Čau :) A dobrou ! (23:55 h) :d

 

QWER house system

Link to comment
Share on other sites

Díky ... A ještě bych měl jeden problém ... :d Již jsem tu to psal ale furt si nevím rady :/ .. Hráči chcou (i já) na server příkaz /hudba a to když potvrdí ukáže se jim tabulka s píšničkami z youtube.com ... Do pwn. se dají písničky a pak si to ve hře jen můžete přehrát ! :) Děkuji pokud jste pochopily :d .. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...