Jump to content

SAMP 0.3z RC2


LYRIcS

Recommended Posts

Zdravím, píšem toto téma len pre tých čo si náhodou nevšimli a isto vás bude zaujímať nový verzia 0.3z (KONEČNE) http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=487997

nějak sem nepochopil tu funkci detekování projektilu v objektu takže již nebudu muset kontrolovat úhel kamery abych zníčil terč ? :d

Link to comment
Share on other sites

no teraz sa da zistiť id objektu ktory trafiš, alebo id auta, alebo id hráča, taktiež sa dá zsitiť v OnPlayerTakeDamage ktora časť tela bola poškodena (napr headshoot, strela do ruky, nohy), dá sa zistiŤ aj miesto kam hráč strelil

Link to comment
Share on other sites

no teraz sa da zistiť id objektu ktory trafiš, alebo id auta, alebo id hráča, taktiež sa dá zsitiť v OnPlayerTakeDamage ktora časť tela bola poškodena (napr headshoot, strela do ruky, nohy), dá sa zistiŤ aj miesto kam hráč strelil

pecka děcka :d

Link to comment
Share on other sites

jop, je to dobre, testoval som to teraz :) ale škoda že nefunguje to strielanie do hlavy, ruky atď na npc, a taktiež by ten degeš mohol pridať konečne funkciu na skrytie HUDu

Link to comment
Share on other sites

jop, je to dobre, testoval som to teraz :) ale škoda že nefunguje to strielanie do hlavy, ruky atď na npc, a taktiež by ten degeš mohol pridať konečne funkciu na skrytie HUDu

No nevim čím to je ale když chci spustit LT tak mi konzole zamrzne nejde vypnout a server se nespustí jiné mody fungují... znovu už to nepawním :d

 

aha dělá ta ochrana :d

 

ps: hm mohl taky zahrnuout type_npc když už je tam funkce na zjíštění kolize objektu

Link to comment
Share on other sites

hele tak jsem otestoval a npc to detekuje jako hráče takže to funguje i na npc :) libí se mi že to detekuje i souřadnice takže se dájí udělat různé věci jako nové zbraně typu luk a šíp kdy se šíp pěkně zaboří do země :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

pěkný škoda že už to moc nedělám, ale zajímalo bymě co se stane až jim dojdou písmenka .. :d

Link to comment
Share on other sites

hele tak jsem otestoval a npc to detekuje jako hráče takže to funguje i na npc :) libí se mi že to detekuje i souřadnice takže se dájí udělat různé věci jako nové zbraně typu luk a šíp kdy se šíp pěkně zaboří do země :d

však ja viem že to detekuje aj npc, ale nedetekuje to na npc časti tela (hlava, ruka, noha...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...