Jump to content
  • 0

pomoc Odchytávanie hesla


Kaki

Dotaz

Zdravím , prajem Vám všetko dobré v novom roku .

 

Hľadám PHP kód na zachytávanie hesla keď sa niekto prihlasuje . Je to pre bezpečnosť (nechystám stým nič zlé robiť) potreboval by som to funkčné na facebook a keď sa prihlási aby mi jeho email a heslo zaznamenalo do nejakého txt súboru  a zároveň ho prihlásilo aj na FB . Stačilo by mi kebyže sú to iba tie rámce na prihlásenie a do okolia dať svoj vlastný obraz .

 

Ďakujem vopred velice MOC ! 

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mne vymazali program na tvorbu primitívnych .bat vírusov, mali by aj toto!
*Už minulý týždeň som pomohol nechtiac niekomu čorknuť FB heslo...  :slap: Demence fakt čo už nevymyslia ludia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kuhútik dávami ty choď skákať na sliepky !

Tango nuž to sú tvoje sračky , bež počúvam hudbu pre nízku IQ (teda RAP) ;(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

robím si tak srandu :p   ono sa to pohodlne dá ja som to kedysi mal pred 2 rokmi len som stratil ten kod 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nepoznám žiadne fórum s podobnou tematikou, takže jediné čo ti môžem poradiť je www.ziadnehackforums.net, ale žiadne hack forum neexistuje.
Zbytočne by si to teda hladal a takisto tam teda nenájdeš kopy návodov na hacking, exploit a podobné aktivitky.
A aj keby som také niečo poznal, zhnusil by som sa nad kymkolvek čo by to praktizoval so zlým účelom.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja mam taký kód len ja už som to všecko pozabúdal skôr ma ťeraz trápia pevné harmonické spoje :d ak by si mal záujem môžem ti poslať ten kod ale strašne moc neviem čom je chyba

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V tom ti ja nemôžem pomôcť, ako som hore napísal nepodporujem to a na www.ziadnehackforums.net by si určite našiel lepšie skripty (keby to existovalo), také čo sú aj optimalizované na rozlíšenie prehliadača - pevné harmonické spoje, alebo aj úplné kópie indexu Facebooku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...