Jump to content

knížka


tweer

Recommended Posts

Ja si mam z prstu vycucať že ty aký žáner máš rád? je ich milion. Ja si predovšetkým objednávam knihy o programovaní. Pravdaže tiež neodmietnem Biografie ľudí.. 

 

Napr. posledná bola kniha ,,Steve Jobsová Biografia". Knihy nečítam, ale bol to dobrý človek čo dokázal toho veľa.  Ja vážne netuším čo ty rád, a preto ti ani neviem nijako poradiť. Kedže kníh je milion na výber!

Link to comment
Share on other sites

 

Ja si mam z prstu vycucať že ty aký žáner máš rád? je ich milion... Pravdaže neodmietnem Biografie ľudí..

Ja vážne netuším čo ty rád a preto ti ani neviem nijako poradiť.

--

Zato píšeš, akoby si čítal hlavne obrázkové knihy ;):d.

Keby niekoho zaujímalo, aj Wozniak má svoju knihu, iWoz.

Link to comment
Share on other sites

V knihe bolo max 10 obrázkov.. Kedže je to biografia, bola tam aj ukážka toho čo vytvoril alebo jeho slávne momenty. a v C++ ani jeden, takže neviem o čom kecáš.  :facepalm:

--

Ty si ale trol :d.

Si si to mohol prečítať ;). V každej vete čo som odcitoval (ak nerátam diakritiku) sú také chyby, za ktoré by sa naši praotcovia otáčali v hroboch ;).

V C++ nemáš obrázky? Si prečítal kolko strán? Ak si kupuješ začiatočnícke knihy minimálne vysvetlenie polí a pointerov je v obrázkoch, ak si kupuješ lepšie, tak sú tam vysvetlenia API. 

Autor: Napadlo mi, ja som mal strašne rád westernovky a top boli "Duch Llana Estacada" a "Petrolejový princ". Množstvo perfektných kníh je starých a už ich nedostaneš v obchodoch, tak tie ani nejdem spomínať a westernovky určite máš doma ;) , ale z novších kníh je perfektná "Hyperpriestor" napríklad.

Link to comment
Share on other sites

Začiatočnícke? a to bereš skadiaľ prosím ťa? .. 

Kde som urobil gramatické chyby prosím ťa?

ty si trol prosím ťa? 

 

Nie, celej knihe bol len jeden obrázok.. Spisovateľ knihy.  Kníh o C++ je tisícky, takže sa nerob, že poznáš všetky na svete.  :hello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...