Jump to content

LAC-RP.. Ojebávači S.R.O !


TheScript

Recommended Posts

Zdravím. Chcem len poznamenať aby ste nič pre tých cigánov nerobili ! Len Vás využijú..  Urobil som pre nich mod.. Pravdaže bol stiahnutý a každý s tým súhlasili. Kedže som dostal len 1 mesiac práce na mode, tak keby som sa na hlavu postavil a odrezal vtáka, ale taký mod čo má 60k nedám ani za boha.. a nie na tož ešte za mesiac. Ked som mod dokončil.. a bol na 100% dokončený.. tak prestali písať, komunikovať.. a ked som sa spýtal že mi zaplatí za ten mod.. Tak že mu zdechol takto a teraz nemôže a že príde za 2 týždne.. a už o hodku bol zase na SKype.  Sú to len ojebávači čo chcú aby niekto pre nich robil a potom Vám nič za to nedajú..  Hlavný Aktér čaba = Chabala7.

 

Je to vrchol drzosti že hľadajú pawnera za peniaze a nakoniec s toho nič. Ja som na mode drel mesiac a niečo. Každý s tým krásne súhlasil že tento mod sa prerobí. Pridal som + 5k riadkov vlastného kodu čo som pre nich pridal. Hlavná stránka: LAC-RP.8u.cz... Ja by som pre nich nikdy nič nerobil! 

Link to comment
Share on other sites

Ved to.. že som sa poučil s toho že bez zálohy nikdy. Ale mal som tak jedného kamoša s ktorý som začínal pred 5 rokmi.. tak som si myslel že sú dvôverihodný. A hlavne upozorňujem že ojebávajú a nič nevyplácajú. Ja tiež platím dosť ludí .. za hru na ktorej pracujeme, a tie peniaze by sa mi Vážne hodili na vyplatenie 4 - 5 ludí. Ale teraz nemám nič. 

Link to comment
Share on other sites

Jojo, vždycky požaduj zálohu, pokud to nejsou opravdoví kámoši, na které se dá 100% spolehnout (já mám pozitivní zkušenosti s MarekK50 a Hipem)

Pokud by mi někdo neznámej napsal že chce mód, tak bych se vždy domluvil na záloze.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež chápem.. Ale bol tam jeden kamarát u nich.. ktorý so mno hral a začínal na RZE.. asi pred 4 - 5 rokmi.. boli to krásne spomienky.. A tak som nemal žiadny inštinkt že by  sa jednalo niečo o také. A To by sa stalo kamarátovi.. Kedže ja som ponúkol 75€ a on 100€. A kedže ja som bol simpatickejší, tak si vybrali mňa. 

 

A ešte povedia že som vydával stiahnutý mod za svoj.. Ked jasne o tom každý vedel, každý s tým súhlasil a v mode je napísané že tvorba modu je ten a ten a Upravil/prerobil Ja. 

 

Mam také nervy, kedže som chcel tiež niečo poslať ľudom.. kedže vždy ich poteší nejaké to euro.. (desiatky) ked dostanú.  

Ach bože.. som kvôli nim robil cez noc, som flákal školu.. (trochu) a nakoniec si ťa bloknú a nepošlú nič.. Ja im už ani za boha neverím. Ja vždy pýtam zálohu a ked ho poznám napr. 3 roky alebo osobne, tak nie. :)

 

A tiež musím poznamenať, že HIP Je dobrý človek, dá sa mu veriť.. takže ako hovoríš Kozle, niektorým ľudom sa dá veriť, a niektorým zase nie. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...