Jump to content

prodani psaci per


tweer

Recommended Posts

Prodám psací pera frixion pilot gumovací (jakékoliv barvy) , a tuhy.      Typ hrotu 0,7 mm

Sry za reklamu tu je link jak vypada + kolik stoji http://www.juniorpapir.cz/pero-pilot-frixion-0-7-roller-modre-p67151448/

Stoji asi 50-65 kč

Tuha stojí asi 30-40 kč.

 

Proč to nabízím jelikož hodně z vás si kupujou ty pera za plnou cenu což je asi 60 kč a ušetřit na 1 peru 20kč a když si koupite 10 tak sou to 200 tomu řikam dobrá sleva, každý z vás nebo někteří řikaj jžš a co poštovné v blízkosti Rožnova pod Radhoštěm nebo Frenštátu pod Radhoštěm zdarma, potom nake levnější.

 

 

 

A vám je nabízím 1 ks za 40 kč , tuhu jen za 15 kč.

Jelikož jsem z Rožnova a spousta z vás je dalka tak zasílam obalkami nebo balíky.

A prosim vás neptejte se něco o kradení neni to kradené mam to od ročicu pracujicí v té firmě.

 

Prosím nepište chci 1 pero a třeba ostrava jak víte asi se to moc nevyplati po par kusech ale snad se dohodnem a nepište mi do sz rovnou komenty nebo skype napište do komentu.

 

 

Zasílam jen větší objednavky (tuhy také)

 

Zasílám od větších kusu jelikož se platí poštovné a podobně tak se domluvte větší skupina z 1 města například.

 

Kdyby byly větší objednávky třeba 50 ks a více sem ochotný snížít cenu.

 

Pište nabídky a jakékoliv dotazy.

 

Prosím nemažte tento topic.

 

Děkuji pan Tweer

Link to comment
Share on other sites

Proč si myslíš, že to někdo koupí, už takhle je to celkem drahé + to poštovné. V jakémkoliv papírnictví seženeš mnohem lepší za půlku ceny té tvé bez poštovného... :d

 

Resp, řekni mi, co je na tom peru neobyčejného, že je drahé jak prase? Už několik let kupuji propisku s hrotem 0,5 za +- 15kč a tuhou za +-7 kč a jsou to nejlepší propisovačky, které jsem kdy viděl. Řekni mi teď, proč bych měl koupit to tvoje péro? Nastuduj si marketing, takhle neprodáš ani ho*no. :d

Link to comment
Share on other sites

To je jen nabídka, docela levná a poštovné pokud si blízko tak je levne, navíc když koupiš třeba 10 per za 400 a prodaš ve škole za 500 nebo více je mi to fakt jedno, čím vic kusu tím větší sleva ,tím pádem u vás větší výdělek , samozřejmě když se dohodneš ve škole že třeba 15 lidi by chtělo po 1 a to poštovné se složíte tak co je na tom ?

Link to comment
Share on other sites

I kdyby to byly ty moje propisky které mají v každém papírnictví 15-20kč a od tebe by totožné vyšli levněji, raději si pro ně stejně sjedu do města. Už jen z důvodu, jak si to podal. ;)

 

Nicméně, třeba ty od tebe jsou tak prima, stále máš šanci mě přesvědčit, že mám místo mých výborných za 15kč koupit tvoje za 40kč. Zajímá mě v čem jsou tvoje lepší než ty "moje", když stojí takový prachy.

Link to comment
Share on other sites

I kdyby to byly ty moje propisky které mají v každém papírnictví 15-20kč a od tebe by totožné vyšli levněji, raději si pro ně stejně sjedu do města. Už jen z důvodu, jak si to podal. ;)

 

Nicméně, třeba ty od tebe jsou tak prima, stále máš šanci mě přesvědčit, že mám místo mých výborných za 15kč koupit tvoje za 40kč. Zajímá mě v čem jsou tvoje lepší než ty "moje", když stojí takový prachy.

Já ti to mile rád řeknu !:) Tahle propiska je unikát tím že má vsobe wifi 4 jádro 32 GB ramek + 6 tera! i mini monitor ktery není skoro ani videt! takže výhoda (Mužes surfovat po netu ve škole + to má jehlici kterou zapíchneš a uspíš nejakeho kterena má to vystřelovák s kterým se lze chytnout na zed!! + to je i raketa !:d tepelne navadena !:d takže zabije každou buznu ktera bude poblíž no neber to? ale psát to neumí no . . . :d) a to jen za 60 kč!

Link to comment
Share on other sites

no sou dobré že fakt skvěle pišou, rychle s nimi píšeš, pěkný inkoust, můžeš gumovat 

 

Inkoust, který lze gumovat? :o člověče, proč to neřekneš hned, to moje neumí. Ostatně to nepotřebuji gumovat, ale konečně jsem přišel, proč tvoje je tak drahá. Gumovatelný ikoust. :d Kdybych prodával auta, která se po havárii umí vrátit do původního stavu a požadoval za ně od zákazníků 2krát více než za obyčejné auto, určitě bych se o jeho nestandardní vlastnosti zmínil. ;)

Link to comment
Share on other sites

Inkoust, který lze gumovat? :o člověče, proč to neřekneš hned, to moje neumí. Ostatně to nepotřebuji gumovat, ale konečně jsem přišel, proč tvoje je tak drahá. Gumovatelný ikoust. :d Kdybych prodával auta, která se po havárii umí vrátit do původního stavu a požadoval za ně od zákazníků 2krát více než za obyčejné auto, určitě bych se o jeho nestandardní vlastnosti zmínil. ;)

:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...