Jump to content

pomoc Kopírovanie súboru (problém)


Arthom

Recommended Posts

Ahojte pawneri a iná zver :d Stiahol som si battlefield 3 na x box 360, no chcem si tie .iso súbory prekopírovať na externé HDD. Vždy mi to vypíše že súbor je príliš veľký a v total commander zase že Odstráňte ochranu proti kopírovaniu. Dá sa to nejak inak aby to išlo?

 

PS: robím to preto, aby som mal zálohu keby som niečo s CD urobil ako pri GTA V s x boxom narábal pri spustenej hre a mi to poškrábalo CD :)

 

vďaka za pomoc

post-8295-0-35799000-1383338895_thumb.png

post-8295-0-04552100-1383338963_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no jestli jsem pochopil tak to kopíruješ v pc .. 

 

normálně si nabootoj nějaký jiný OS nejlépe linux kde ti nic nebrání a překopíruj to tam .. je to jedna z variant jsou i jednodušší ale tohle by měla být jistota kdyby jsi si nevěděl rady ;)

Link to comment
Share on other sites

tak takto už nie, potrebujem čo najjednoduchší spôsob buď program alebo niečo, externé hdd sa mi formátovať nechce, mám tam kopu vecí, robiť zase niečo s PC, nechcem nič dosrať pretože som rád aký mám

Link to comment
Share on other sites

Jestli si to kopíruješ a obraz máš zapojený v deamon tools tak je jasné že se ti napíše že je nedostatek místa...

 

 

Pokud dáváš něco do obrazu(DVD) tak to má danou kapacitu...To je jak kdyby jsi tam měl 8GB a chtěl by jsi tam dát 1KB tak ti to nepůjde...

Link to comment
Share on other sites

Ziadne daemon tools nepouzivam ani neviem co to je a o com trepes, hladam nejaky sw alebo nejaky sposob ako iso subor dat na externe hdd, uz tu par moznosti bolo ale formatovat alebo robit s pc nechcem. Pc no som rad ake mam a formatovat uz pouzitych 80 GB na hdd mazat nechcem ani neviem kde to dam (na pc mam 58GB hdd -.-)

Link to comment
Share on other sites

niekdr som cital ze ak ma subor viac nez 4gb tak ho neprekopirujem na usb ci jak to, skusim dat do rarka, rozdelim to na party po 3gb a napisem ako som dopadol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...