Jump to content

gamemode LIFE THAT Download


Frajtr

Recommended Posts

Rozhodl sem se že skončím scriptovat tento mod a dávám ho sem zdarma(AMX) sloty jsou omezeny jen pro 20 hráčů 

 

 Co LT obsahuje ?

- Kolem 100 Apartmánú
- Přes 200 nemovitostí
- Zhruba 30 závodú
- 7 Výtržností
- 19 soubojú
-  4 seskoky
- Povolání :Policie Doktor obsluha parkoviště reportér voják slapka mechanik hasic a pravnik
- Gangy : ballas grove vagos aztecas rifa yakuza biker triads
- Balíčky
- Lastury
- Mise: Taxi zmrzlinář uklízeč popelář farmář autobusák kamionák security mower mise atd
- Bankomaty
- Spawn u nemocnice a policie jako v singleplayeru
- Pilotní licence
- Export vozidel
- Hotely
- Skill
- Posilovny
- Achievementy
- Gang zony
- Banka + přepadení banky
- Admin systém
- Npc streamer kdy 10 npc zastává funkci 38 npc
- kongres
- ukládání apartmanu nemovitosti acc zavodu(rekordu) a seskoku taky gangzony atd

A mnohem více.............

 

poznámka: Aby vám výtrřnosti fungovali musíte nahrát všechny nahrávky a pwn soubory...

 

 

Jelikož  prý porušuji pravidla tak download v podpise

 

 

starý trailer

http://www.youtube.com/watch?v=psivILzPlLc

 

výtržnost

http://www.youtube.com/watch?v=x_WypF0aX1I

Link to comment
Share on other sites

Tohle smrdí kopií na sto honů... Čehopak asi  :d

A co tyvole myslíš si že nikdo nesmí mít podobný mód ? Ono už je dost těžký vymyslet něco originálního a navíc proč by někdo nemohl vytvořit něco podobného ? Vím jakej mód máš na mysli a nevím o co ti jde :)

Link to comment
Share on other sites

editací accountu ve složce login 1=moderátor 2=administrátor 3=capo de la tuti

 

Ked som to spravil išiel som na server a  nešlo sa mi prihlasiť .... napiše že zle heslo a pišem ho spravne

Link to comment
Share on other sites

Ked som to spravil išiel som na server a  nešlo sa mi prihlasiť .... napiše že zle heslo a pišem ho spravne

 

Edituj ten soubor třeba v notepad++ nebo pawnu hlavně ho needituj v readme atd

 

 

BTW mě fungují výtržnosti i bez těch pwn souborů :) takže pecka

pwn soubory tam být nemusí ale musíš je skomprimovat 

Link to comment
Share on other sites

Ale to platí i u módů minule tady už stím byl problém a QWER to tu říkal ;) přečti si pravidla ;)

 

P.S Sice není script ale tento mód tu dáváš ke stažení takže tím pádem se to již stává script ;)

Link to comment
Share on other sites

rec soubory patří do podsložky recording ve složce npcmodes

děkuju

stejně tam ty Npcčka nemam už si nějak nevím rady :X což mě štve protože nejdou tim pádem vykrádat obchody

děkuju

stejně tam ty Npcčka nemam už si nějak nevím rady :X což mě štve protože nejdou tim pádem vykrádat obchody

EDIT::: tak jde :d:)

Link to comment
Share on other sites

Ale to platí i u módů minule tady už stím byl problém a QWER to tu říkal ;) přečti si pravidla ;)

 

P.S Sice není script ale tento mód tu dáváš ke stažení takže tím pádem se to již stává script ;)

proti pravidlům je když nahraješ .amx na tudle stránku když jí nahraješ na uložto už se tě to netýká  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kde to prosím stáhnu? :(

 

Kde to stáhnu ? 

Hoši - tento příspěvek byl Publikován dne 31.10.2013.. je to více jak rok staré... Tudíž pochybuji,že to ještě někde seženete ;):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...