Jump to content
  • 0

pomoc Error


Endy13

Dotaz

Čau,

dělám na admin scripu a když dám F5 tak se mi ukáže tabulka na uložení a jak to uložím ukáže mi tohle:

 

C:\Users\pc\Desktop\hry\Untitled.pwn(9) : fatal error 100: cannot read from file: "Command.pwn"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

 

Už mi to pár krát ukazovalo ale né command.pwn tak jsem stáhl co to potřebovalo (dini.inc atd) a teďka to chce tohle.. Hledal jsem něco takového ale nenašel jsem... Potřebuju teď něco stáhnout nebo mám chybu v pwn code? Když budete chtít code tak pošlu

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

cannot read from file: "Command.pwn"

 

nemáš inc command.pwn

 

bud si ho smaž aby jsi ho nenahrával jestli ho nepotřebuješ a pokud ho tam nemáš napsanej vůbec tak ho nahrává nějaký jiný includ.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

cannot read from file: "Command.pwn"

 

nemáš inc command.pwn

 

bud si ho smaž aby jsi ho nenahrával jestli ho nepotřebuješ a pokud ho tam nemáš napsanej vůbec tak ho nahrává nějaký jiný includ.

 

No ... potřebuju ho tam.. zkoušel jsem i najít na google něco ke stažení ale nic jsem nanašel..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

tak si najdi v jakém inc ho potřebuješ a pak hledej ten inc ve kterém jsi to našel a u něj by mohl být odkaz  :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Díky, ale už to nepotřebuju :) Tango mi se vším poradil a dělám to znova :) ale chci se zaptat: Když chci mít v dialogu třeba pravidlá a pod sebou takhle:

1. Nenadávat

2. Necheatovat

3. blablabla atd...

tak jak to udělam aby to bylo pod sebou a né vedle sebe?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Pravidla","1.Nenadávať\nNecheatovať","Súhlasím","");

\n znamená že sa text za ním dá na druhý riadok :)

 

Děkuju moc :) Funguje :)

 

Kdybych ještě něco potřeboval tak napíšu do této témy ať nespamuju založením nových tematu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...