Jump to content

[MONITOR] Problíkávání


Lampard

Recommended Posts

Ahoj. Mám nějaké problémy s monitorem a to ( Každých cca 30-50 vteřin tam problikne černá obrazovka je tam tak 2-5 vteřin) Mám Windows XP a poměrně starý PC a starý monitor AGM (asi 4-6 let) nevíte čím to je? Dá se to spravit nebo musím sehnat nový monitor? zkoušel jsem nastavit tu frekvenci + rozlíšení monitoru a nejde to je to pořád stejný, dělá to ode dneška od ráda včera večer to šlo normálně :)
DĚKUJI ZA KAŽDOU RADU!! :)

Link to comment
Share on other sites

Sám si si odpovedal "poměrně starý PC a starý monitor"  :p Ja by som skúsil monitor na inom pc. Ak tam pojde tak by som vyskúšal mať zapnutý v starom pc napriklad v biose či tam bude blikať tiež aby som vylúčil win :d :D A ak aj tam bude blikať tak by som riešil GPU :d

Link to comment
Share on other sites

Sám si si odpovedal "poměrně starý PC a starý monitor"  :p Ja by som skúsil monitor na inom pc. Ak tam pojde tak by som vyskúšal mať zapnutý v starom pc napriklad v biose či tam bude blikať tiež aby som vylúčil win :d :d A ak aj tam bude blikať tak by som riešil GPU :d

v biose to nedělá :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

zkoušel jsi jestli není chyba v zapojení? Občas se konektory vylamují a pak to dělá takovýhle bordel...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...