Jump to content
  • 0

Eclipse /i


Chenny96

Dotaz

Tak jsem se začal učit Eclipse a chtel by jsem se zeptat udělal jsem si příkaz /i [item ID] ale už nevím jak dal tim myslim /i [iD] [Pocet]
zde mám kod no tak prosím help
 

    if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("i"))
    { 
    if(player == null)
    {
    sender.sendMessage(ChatColor.RED +"Si delas srandu ze chces aby konzole mnela majetek? NEJSI padlej na hlavu?");	
    }else{
    if(args.length == 1)
    {
    int ItemuID = 0;
    if(args[0].matches("[-+]?\\d+(\\.\\d+)?")) { ItemuID = Integer.parseInt(args[0]); }
    PlayerInventory inventory = player.getInventory(); 	
    ItemStack itemstack = new ItemStack(ItemuID,12);
    inventory.addItem(itemstack);
    sender.sendMessage(ChatColor.GREEN +"Givl Jste si " + ItemuID + " ID itemu");   
    }else{
    sender.sendMessage(ChatColor.GREEN +"/i [ItemID]"); 
    }
    }
    return true;
    }

nikdo neví? 

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

wau ahoj, tak to si vážne profík keď si sa začal učiť eclipse, ak potrebuješ pomôcť s javou a bukkitom, napíš mi na skype ktorý mám v profile :* a eclipse sa už prestaň učiť :) nie je to super nápad

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wau ahoj, tak to si vážne profík keď si sa začal učiť eclipse, ak potrebuješ pomôcť s javou a bukkitom, napíš mi na skype ktorý mám v profile :* a eclipse sa už prestaň učiť :) nie je to super nápad

taky si říkam že jsem borec že? jinak dík za pochvalu a neboj učit se dál budu a tu tvou aroganci si nech příste pro svou matku jo? dík . . . na houbach jsme spolu nebyli tak si to ke mně laskave nedovoluj !:)

A pořád nevidím důvod proč bych se měl přestat učit Eclipse to si myslíš že každej kdo začal hned udělal div sveta? proste zkouším příkazy a pak se budu rozhoupavat do večích prací ale je vidět tvá ubohost . . . stejne jako Atomas taky si nemyslim že jak hned sedl k pawnu tak hned napawnil toco by jinej pawner kterej se pawn učil 1 den by nenapawnil a Eclipse se učím proto aby jsem se ho třeba naučil -_- Toje div že? ale pořád mně zaráží to sis to ke mně vůbec dovolil z tvé držky vypustit . . . "hele přestan žít a zabij se to je veta co? tvůj život není super napad"

Ách já vím proč můj bracha nenávidi tolik vás slovaky . . . Ale co nestojíš mi zato aby jsem se tu nad tebou rozčiloval . . . je vidět že jsi jen ubožák a radeji přejdu na bukkit.org tam mi alespon radi poradej ne jako ten "Tvůj super komentář Přestan se učit není to super napad" ted se budu opakovat tak to nenapíšu nevím proč vůbec ješte dál píšu můžu ti jen říct jedno když založím tema ty už mi vůbec nepiš o tu tvou aroganci vůbec nestojím . . . nekdo si řekne Noaco ale já takove lidi jako si ty nenavidim jak jste namyšlení a je asi i videt že jsi rozmazlenec když si dovolíš mi poroučet abych se přestal učit eclipse . . . . jak říkam ani atomas nebyl hned mistr když poprve sedl k pawnu . . a od toho třeba jsou i ty fora aby si tam lidi pomahali ten kdo ví pomůže . . .ale jak je videt tady hold nikdo nevedel ani ty když si mi tou vetou "Přestan" moc nepomohl víš?:) no nic nebudu to moc dál protahovat . . . u tebe nemá cenu plácat slov . .

tak tě zdravím z ČŘ a ps nepiš nereaguj zbytečne by jsme se hadali ;) "Přestan" tyvole to mně nejvíc dostalo . . .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

taky si říkam že jsem borec že? jinak dík za pochvalu a neboj učit se dál budu a tu tvou aroganci si nech příste pro svou matku jo? dík . . . na houbach jsme spolu nebyli tak si to ke mně laskave nedovoluj ! :)

 

A pořád nevidím důvod proč bych se měl přestat učit Eclipse to si myslíš že každej kdo začal hned udělal div sveta? proste zkouším příkazy a pak se budu rozhoupavat do večích prací ale je vidět tvá ubohost . . . stejne jako Atomas taky si nemyslim že jak hned sedl k pawnu tak hned napawnil toco by jinej pawner kterej se pawn učil 1 den by nenapawnil a Eclipse se učím proto aby jsem se ho třeba naučil -_- Toje div že? ale pořád mně zaráží to sis to ke mně vůbec dovolil z tvé držky vypustit . . . "hele přestan žít a zabij se to je veta co? tvůj život není super napad"

Ách já vím proč můj bracha nenávidi tolik vás slovaky . . . Ale co nestojíš mi zato aby jsem se tu nad tebou rozčiloval . . . je vidět že jsi jen ubožák a radeji přejdu na bukkit.org tam mi alespon radi poradej ne jako ten "Tvůj super komentář Přestan se učit není to super napad" ted se budu opakovat tak to nenapíšu nevím proč vůbec ješte dál píšu můžu ti jen říct jedno když založím tema ty už mi vůbec nepiš o tu tvou aroganci vůbec nestojím . . . nekdo si řekne Noaco ale já takove lidi jako si ty nenavidim jak jste namyšlení a je asi i videt že jsi rozmazlenec když si dovolíš mi poroučet abych se přestal učit eclipse . . . . jak říkam ani atomas nebyl hned mistr když poprve sedl k pawnu . . a od toho třeba jsou i ty fora aby si tam lidi pomahali ten kdo ví pomůže . . .ale jak je videt tady hold nikdo nevedel ani ty když si mi tou vetou "Přestan" moc nepomohl víš? :) no nic nebudu to moc dál protahovat . . . u tebe nemá cenu plácat slov . .

tak tě zdravím z ČŘ a ps nepiš nereaguj zbytečne by jsme se hadali ;) "Přestan" tyvole to mně nejvíc dostalo . . .

Tiež mi lezie na nervy keď si založím topic a namiesto pomoci mi tam niekto napíše nejaké trápne keci. Ale to sa na tomto fóre asi nezmení :p Zvykaj si :d :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pozi blyster, ja som písal že ak potrebuje pomôcť, nech ma kontaktuje cez skype, ktorý mám v profile takže -.- doteraz mi nič neprišlo takže vidím že niekto o pomoc nestojí

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pozi blyster, ja som písal že ak potrebuje pomôcť, nech ma kontaktuje cez skype, ktorý mám v profile takže -.- doteraz mi nič neprišlo takže vidím že niekto o pomoc nestojí

Asi nestojí o tve vety "a eclipse sa už prestaň učiť  :) nie je to super nápad"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Asi chce pomôcť s niečim iným to ti ale nedošlo. + O tvoju pomoc asi nikto ani stáť nebude lebo to dopadne tak ako minule :d ( Niekto tu mal topic že chce poradiť v PHP scripte tak si mu napísal a nakoniec si to ani nevedel ) :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wilszon, len som upozorňoval že to nie je eclipse ale java, ako som ďalej písal

 

blyster: pozri, potrebuje pomôcť s javou a tvorbou pluginu na server (tvorím si bežne ak niečo potrebujem), to je niečo iné než PHP, a chcel by som vedieť čo :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...