Jump to content
  • 0

pomoc phpbb


Lerry

Dotaz

Zdravím potřebuju pomoct nevím jak udělat v phpbb tu ikonku jak je na vrchu ta ikonka například jak je na fb to F ...

A nebo když někomu pošlu odkaz na fb aby se mu ukázalo

 

Motocross-rider.4fan.cz

 

        Obrázek

 

 

 

předem dík za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U všech RS je to stejné buď přímo do rootu nebo do složky s obrázky (/images) Jinak je to soubor favicon.ico Do tohoto formátu zkonvertuješ svůj mini obrázek vložíš tam kam jsem psal a budeš ho mít jako takovou ikonku v záložkách :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tož to já neznám tohleto, to nebývalo.

Beztak nějaký mole browser nebo jiná serepetička támhle někde něco a nefunguje to.

Já si nebudu zasírat root webu, hodím si to do /images, linkem na indexu posychruju, že to bude fakčit a jakýpak sraní.

To že jsou některé prohlížeče schopné fungovat bez odkazu s ikonou v rootu neznamená, že není lepší hodit to do images s odkazem.

 

Jako herní servery například counter strike, taky 98% herních serverů nemá port :27015, jen z důvodu, že je defaultní a nemusí ho potom zadávat za IP.

Jako bych tě já sepsul, že nemáš herní server na portu 27015. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Steele - jasně, ale přece právě proto má tolik serverů takový port. Protože je to jednodušší. Funguje to i bez toho, port můžeš mít jiný, ale stejně si každý bere tento. Proč? Je to tak lepší. A s faviconou je to řekl bych stejně :) Můžu to narvat do /images, ale když třeba někde zapomenu metatag uvést, tak tam stále je. Případně, je možné, že jednou přestane být podporován, ale jakožto ikonka ne, ta zůstane. Ale to už jsme trošku jinde :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nesmíš být blbý, na to aby jsi na odkaz k faviconu zapoměl... :d ( myšleno obecně )

 

To je jedno, nevím proč to řešíme, vy si to cpěte do rootu, já si to dám pěkně do images. :p

 

PS: Díky za poučení, s tím rootem, to jsem neznal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...