Jump to content

ostatní Mafia City of Lost Heaven Multiplayer


DavoSk

Recommended Posts

hnmr.jpg

 

Zdravím, Ako mnohí viete, z multiplayeru na Mafiu nič nebude, no až doteraz. Stretli sa pokročilí programátori a reverseri zo Slovenska, aby prepísali históriu. Lost heaven multiplayer je projekt na ktorom sa aktívne pracuje.

 

Fakty:

- Sieťovanie využíva službu RakNet.

- GUI s chat systémom

- Scriptovací jazyk bude Squirrel

- títo ľudia už majú skúsenosti s multiplayer hrami. Avšak hľadáme ľudí s rovnakým záujmom a znalosťami. Potrebujeme ďalšieho developéra C++ so znalosťou OOP a dvoch reverserov.

 

Môj kontakt:

Skype: davo_storm

 

Hlavní vývojári:

-ZaKlaus; zaklaus.de.krettz; www.zaklaus.eu

-Romop5; romop555;

 

 

Dočasný web: lhmp.zaklaus.eu S pozdravom, DavoSK.

Link to comment
Share on other sites

Sice je to pro některé určitě skvělá zpráva, ale kdybych já osobně chtěl hrát Mafii jako multiplayer, tak si zahraji Mafii 2.

 

Možno niekoho baví mafia a nemajú komp na mafiu 2 .. Určite si radšej zahraju M1MP ako nič .. :d

Link to comment
Share on other sites

Hmm a možete mi pekne povedať kde píšem že to programujem ja ?

Vidno že si neviete prečitať ani jednu tému poriadne a možno som ju napísal veľmi stručne. Sú tam napísané ešte 2 mená. Ja som vám to mal len oznámiť pretože na tomto projekte taktiež pracujem a prišlo mi to fajn oznámiť to komuniťe do ktorej sa zapájam každý deň :). Nič v zlom inak proste ste to nepochopili a ak ste to pochopili v tom zmysle že som pokročilý programátor tak ste ma vážne pobavili :d.Nikde sa nepíše že som skúsený programátor ani že patrím medzi nich. Možme to nazvať že som takým poslíčkom ktorý zháňa ľudí a pomáha pri veciach ktoré niesu natoľko doležité.

Link to comment
Share on other sites

pripadá mi divné, že ľudia ktorí začnú taký veľký projekt zamestnajú 13-ročného, ale i tak, nemáš podstatnú 'rolu', tak prečo nie. Takže vám prajem a dúfam že vám do bude klapať.

 

Majky: prečo vykáš 13 ročnému?

Link to comment
Share on other sites

Možme to nazvať že som takým poslíčkom ktorý zháňa ľudí a pomáha pri veciach ktoré niesu natoľko doležité.

čo robíte vy Pane?

prečítaj si tu poslednú vetu :d

 

Som sa na tom pobavil :d :d :d

 

PS: Koľko má ten programátor rokov ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...