Jump to content

pomoc GTA na HP ProBook 4540s


TeuneerSK

Recommended Posts

Ahoj všetci, pred nedávnom som si zaobstaral nový ntb (názov topicu) len na dve veci.. GTA:SA a League of Legends..

Zatiaľčo pri druhom problém žiadny nieje tak so spúšťaním GTA:SA ma ide šlak trafiť a už neviem čo od nervov..

 

ERROR pri spustení: Cannot find 800x600x32 video mode.

 

Vôbec sa GTA nespustí neviem prečo, podobne aj SA:MP aj MTA:SA (kto by to bol povedal keď to je rovnaký proces)..

Už som skúšal skoro všetko a neviem ako túto chybu odstrániť. Uvažoval som aj nad tým že to bude win8-čkou pretože kamarát ktorý má rovnaký ntb avšak s win7 to tam rozbehne no problémo (áno kompabilitu som skúšal)..

 

Bol by som rád za akúkoľvek pomoc pretože som premrhal takmer už 3 hodiny času googlovaním toho a bez výsledku..

 

 

PS: Ak viete že mi to na 100percent na tomto notebooku nepojde tak ma odstrelte.

Link to comment
Share on other sites

Sathy, Nedá sa to nejako oklamať ?

Tosi, Ten súbor tam ani nebol vôbec a už som to skúšal nahradiť iným - výsledkom je len že sa neukáže ten error, aj tak to nespustí.

Adrián, Nepomohlo to a ako mám spustiť to rozlíšenie ?

Blyster, Nepomohlo..

Link to comment
Share on other sites

Skús do San Andreas User Files hodiť tento (http://uloz.to/xdqEZ1SA/gta-sa-set) a spustiť MTA (pohľadaj si najnovšiu verziu, neviem presne v ktorej bolo niečo o podpore Win8), ak sa pustí tak sa už iba v nastaveniach pohraj podľa svojich predstáv

Link to comment
Share on other sites

Prvýkrát mi to začalo spúštať ale samotné MTA sa nezaplo.. proste vyplo proces a neukázalo error.

Druhýkrát to isté len napísalo error že sú zmenené nastavenia tak som dal defaultné vytvorilo súbor gta_sa_old a ďalšie 3 razy to už proste nespustilo len dalo ten error čo dávalo aj predtým o tom 32 video mode.

Skúsil som to celé znova bez zmeny na defaultné nastavenie a oprakoval sa stav prvý.

Link to comment
Share on other sites

Jediny co pomuže je připojit externí monitor.Kamošovi to psalo tky.Připojil monitor a jelo mu to.

Pak zkus změnit rozlišení na 1366x768x16

Link to comment
Share on other sites

ďakujem za radu, skúsim to pretože niekde na zahraničnom fóre som to čítal tiež že niekto to takto urobil ale potom mu to šlo len s tým monitorom, skúsim a dám vedieť :)

dúfam že to pôjde

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...