Jump to content
  • 0

pomoc FS pawn začátek


Smogy

Dotaz

Zdravím,

chci se začít učit s pawnem, ale mám tady malou otázku. (možná pro vás blbá ale co už :d) Chci zkusit pro začátek nějaký FS udělat ale nevím jak začít. Chtěl bych udělat třeba menší VIP aspoň aby tam byly 3 příkazy.. K věci.. Jak zapnu pawno tak se mi ukáže tam už něco a já chci ten FS právě dělat a nevím kde mám začít pawnit jestli mám všechno vymazat a nebo vše nechat a někde dole začít... Děkuju za každou radu :)

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrátor

Když otevřeš nový soubor tak se ti "vygeneruje" základní rozložení módu/scriptu jestli chceš dělat FS musíš smazat publiky OnGameModeInit OnGamemode Exit a main ... pak si musíš dát pozor na #if defined FILTERSCRIPT budˇ tu podmínku smažeš včetně #endif a nebo odkomentuješš #define FILTERSCRIPT

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ako hovorí Ewwe ... alebo môžeš aj otvoriť pawno, dať vľavo hore New a to čo sa ti vygeneruje všetko vymazať a začať písať odznovu. Pri filterscripte nesmieš používať public OnGameModeInit a public OnGameModeExit

musíš miesto nich použiť public OnFilterScriptInit alebo OnFilterScriptExit

 

Na takýto VIP si preštuduj tvorbu príkazov, premenné, funkcie a neskôr aj ukladanie.

Byť tebou začal by som tým že by som si prezeral cudzie scripty a učil sa na nich. Ja som tiež takto začínal ... GL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...