Jump to content

hledám Spolumajiteľa Minecraft Serveru


ApoWo

Recommended Posts

Zdravím. Hľadám spolumajiteľa pre Minecraft server.

 

Bude sa jednať o Vanilla server. Nebude úplne bez pluginov, len s tými najviac potrebnými.

Zoznam pluginov:

• AuthMe,

• Rezidencia,

• myHome.

 

Časom možno niečo pridám. Takže, čo bude vlastne spolumajiteľ robiť. Nebude mať vlastne právo na všetko, pretože v tejto dobe sa nikomu nedá veriť. Postupom času po našej spolupráci dám spolumajiteľovi prístup k viacero veciam.

Spolumajiteľ by mal byť vlastne aktívny na Serveri aspoň 3h denne. Jeho hlavná úloha bude 'verbovať' nových operátorov a dohliadať na nich. Ak sa niečo bude diať na Serveri, kontaktuje mňa a ja to opravím, aspoň sa o to pokúsim. Takže spolumajiteľ sa bude starať o server na Serveri, bude banovať hackerov, trestať grieferov atď.

 

O pluginy sa postarám ja, už ich prekladám. Webstránka bude tiež, a bude samozrejme free domena a shitny design ako sme zvykli, ale každý niekde začínal.

Server bude na Hostuju.eu, kvalitný hosting. Od spolumajiteľa tiež požadujem malý príspevok, jediný ktorý veľmi pomôže :)

 

Nehľadám žiadného retarda, ale vek musí byť aspoň 13. Môj skype: lucas.babecka. Na viacero sa dohodneme.

Link to comment
Share on other sites

O pluginy sa postarám ja, už ich prekladám. Webstránka bude tiež, a bude samozrejme free domena a shitny design ako sme zvykli, ale každý niekde začínal.

Server bude na Hostuju.eu, kvalitný hosting. Od spolumajiteľa tiež požadujem malý príspevok, jediný ktorý veľmi pomôže :)

 

Nehľadám žiadného retarda, ale vek musí byť aspoň 13. Môj skype: lucas.babecka. Na viacero sa dohodneme.

 

Pokud ti nejde o to mít vlasní portál na děravým fusionu, free themes a web uptrapastikajitrnicecraf.freehosting.cz a o webu reklamy. Tak by tě mohlo zajímat: http://pawno.cz/topic/46629-nabizim-herni-technicke-zazemi/

Link to comment
Share on other sites

No neviem či to pôjde pretože nemám origo Minecraft ..

To nemá žádnou souvislost(origo mc nemá vliv na hosting vše se přeci nastavuje v properties), jinak kvalitní hosting to asi ne :d Aby to nebyl úplně offtopic tak bys mohl popsat trochu ten server já osobně bych nikdy nešel do něčeho kde ani neznám počet slotů, kolik je přiřazeno paměti ram, na jak dlouho je server předplacen přeci jen když se někdo o server bude starat, investuje do něj spoustu času a pak server bude zrušen pro nedostatek financí nebude to zrovna moc dobré.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...