Jump to content

script Všechna auta ze singlu


Amenadiel

Recommended Posts

Tenhle FilterScript jsem neudělal já ;) Výtažek z (Grand Lacery sa-mp team)

 

Co jsem koukal na Forum našel jsem jen CarShopy atd ale nenašel jsem toto možná to tu už je ale to je fuk

FS neobsahuje nic jineho než auta ze single playeru

 

 

 

http://pawno.cz/file...-auta-z-singlu/

Link to comment
Share on other sites

když nekdo dělá svůj mod a nechce se mu patlat s mta tak jo:D

Ten kdo dělá mód a nechce se s něčím patlat tak ať nic nedělá, stejně skončí dřív než začně...

Link to comment
Share on other sites

wilszon35 MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC MOC ti děkuju nemusim se srá* s MTÁČKEM

 

Není Záááč;)

 

Ten kdo dělá mód a nechce se s něčím patlat tak ať nic nedělá, stejně skončí dřív než začně...

 

Ten kdo dělá mod a neumí např s MTA tak se mu todle bude hodit pro zatim na auta;)

Link to comment
Share on other sites

Není Záááč ;)

 

 

 

Ten kdo dělá mod a neumí např s MTA tak se mu todle bude hodit pro zatim na auta;)

Existuje spousta editorů, některé jsou přizpůsobeny hlavně pro vozidla. Ti co již dělají mód a myslí to vážně tak si ty vozidla musí rozvrhnout sami podle sebe. Tudíž zde tohle zveřejňovat mi přijde zbytečné.
Link to comment
Share on other sites

Existuje spousta editorů, některé jsou přizpůsobeny hlavně pro vozidla. Ti co již dělají mód a myslí to vážně tak si ty vozidla musí rozvrhnout sami podle sebe. Tudíž zde tohle zveřejňovat mi přijde zbytečné.

 

nemyslím si nekdo chce třeba udělat mod jak ze singlu a chce aby tam přesne byli auta tak jak prave ztoho singlu

Link to comment
Share on other sites

nemyslím si nekdo chce třeba udělat mod jak ze singlu a chce aby tam přesne byli auta tak jak prave ztoho singlu

 

tohle ale není vůbec jak ze singlu teda pokud si neměl kamiona na poli

Link to comment
Share on other sites

tohle ale není vůbec jak ze singlu teda pokud si neměl kamiona na poli

:DDDDD Zabité ! :d

 

- Jako, je to pěkné.. Já osobně fakt "miluju" sraní se s vytvářením aut v MTA.. :d Takže pro lidi, co dělají RL/RP/RŽ bo něco podobného tomu.. Tak se určitě hodí.. ( Ten kamion :DDD )

Link to comment
Share on other sites

Stejně je to tu uplně zbytečně, to je jako, když sem budu dávat vše co najdu ...

Nový script ! by samp_team

 

#include <a_samp>

 

jak říkal Rohlíkar pro nekoho se hodí pro nekoho ne je to určeno pro začatečníky;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

:DDDDD Zabité ! :d

 

- Jako, je to pěkné.. Já osobně fakt "miluju" sraní se s vytvářením aut v MTA.. :d Takže pro lidi, co dělají RL/RP/RŽ bo něco podobného tomu.. Tak se určitě hodí.. ( Ten kamion :DDD )

 

RL ( Real Life ) a RŽ ( Reálny Život ) nieje náhodou to isté ? :d

 

 

K veci no neviem nevyzerá to ako autá zo singlu :d :d .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...