Jump to content

Ako dať hry a aplikácie na tablet


LINE UP

Recommended Posts

Zdravím

 

Prejdem rovno k veci mám tablet Samsung galaxy tab 2 10.1 a dneska som si spravil root.

Chcel by som si ale nejako dať hry a aplikácie (tie za ktoré sa normálne platí) do telefonu.

Neviem ale ako to spraviť, kam ich mám presunúť. Kamarát mal na telefone applanet či ako sa to volalo (niečo ako na iPhone Installous alebo iPASTORE proste niečo ako google play ale sťahovanie bolo zadarmo.) ja som to stiahol a aj to nainštalovalo ale po spustení mi to vyhlási chybu že sa to zavrelo. Je mi jedno akým spôsobom ale chcel by som si dať hry a aplikácie do tabletu, mohli by ste mi dať nejaký návod? ale prosím vás úplne po lopate aby som tomu jednoducho pochopil. Ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Osobne ked som mal ešte Android som žiadny root nerobil, stiahol som si už cracknuté .apk aplikácie, presunul na SD kartu a normálne nainštaloval. :)

Link to comment
Share on other sites

Osobne ked som mal ešte Android som žiadny root nerobil, stiahol som si už cracknuté .apk aplikácie, presunul na SD kartu a normálne nainštaloval. :)

 

To samé.. A myslím, že těch aplikací/her je tolik, že je to v celku zbytečné.. :)

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako na Tabletoch, ale na Smartphone, keď si zastrčíš kábel do USB tak keď otvoríš súbor, máš tam plno súborov a jeden z nich bluetooth, tam presúvaj .apk súbory. Síce hry sťahujem a kupujem, ale MCPE je výnima :d

 

Mám Huawei Ascend G300.

Link to comment
Share on other sites

A pokud seš línej jako já, a máte doma wifi síť, tak si nainstaluj aplikaci AirDroid 2 , a můžeš přesouvat soubory a celkově manipulovat s telefonem pomocí internetoovýho prohlížeče a nemusíš s sebou pořád tahat kabel ;)

Link to comment
Share on other sites

Okey, Takže si to shrnieme.. Aplikácie: Platené a zadarmo.

 

Všetky Aplikáce si môžeš stiahnút v markete alebo kúpiť. Ale ked sa ti nechce kupovať, tak stačí otvoriť google, zadarmo "Zadarmo Aplikácie" alebo konkrétnu Aplikáciu. Ver tomu že to nájdeš, tak som si stiahol na S2 GTA Vice City, GTA 3 atd.. ktoré sú platené.

 

Ked stiahneš, tak koncovka súboru bude .apk .. Ked nie, tak neviem.. ale vždy odporúčam .apk.. to je inštalačka, Zapojíš usb, vojdeš do systému a hned na prvú stránku

kde máš všetky súbory atd.. tak tam to skopíruješ. Potom vypojíš Usb-čko a zájdeš do "Moje súbory" .. kde na konci budú tie aplikácie aj Obrázok a podobne.

 

Klikneš nato, Nainštaluješ a hráš.. a tak isto aj s Aplikáciou. Trochu sa do toho rozumiem, lebo tiež stahuješ hry a aplikácie s Google, a som nato prišiel sám ako a kde dať.. proste skúšal a testoval kým nato neprišiel sám.

 

Všetko som našiel čo som chcel, kedže mám tie Tablet, tak viem čo potrebuješ. Už len dúfam že máš ten istý systém .. Lebo je ich viac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...