Jump to content

ostatní COP Mobil


Deleted User

Recommended Posts

blok motora s prevodovkou.. tá základná časť piestového motora, hlava, tam nieje.

 

a je to motor to neznámená že když tám néni válec z pístem a hlavou že to néni motor ,,, :d

Link to comment
Share on other sites

Som nato prišiel ako rozbehnuť ten motor... Už aj viem prečo máš 2x12V Akumulatory.. jeden na cievku a druhy na stator, nie? Inak, ja si tiež chcem niečo také postaviť,... kua ale 700W je určite sila :d mne stačí 400 -+ pretože niesom ťažký...

Link to comment
Share on other sites

Jéj a co asi používá když né převodovku ? :o

no šak převodovku ale je to motor kdyby to byla jenom převodovka tak by tam měl jenom ozubené kolečka samostatně :d nebudu se svama hádat :d

Link to comment
Share on other sites

Perpeetum mobile sa patentovat neda preto ze to konvencna veda nepripusta. Preto ze dnesna veda pouziva prilis zjednodusene rovnice na vsetko ktore su v podstate k nicomu. Ten rezonancny jav pouzil aj Nikola Tesla v svojich vynalezoch ako napr. Magnifying transmitter (zosilnujuci vysielac). Rozdiel je v tom ze on pouzil povodne Marxwellove rovnice ktore dneska veda nepouziva preto ze pred 200 rokmi bolo prilis tazke s nimi vyratat nejake tie vztahy a ludia sa riadia pravidlami "co fungovalo 200 rokov musi fungovat aj dnes". Je to presne to iste ako keci typu zem je placata alebo ze zem je stredom vesmiru a slnko obieha okolo nej. Ludia akurad nemaju dostatocnu vzdialenost od daneho tematu aby sa na to mohli pozerat z nadhladom. A na vysokych skolach sa akurad ziaci biflia predom stanovene rovnice a nikdo ich nenauci logicky rozmyslat. "Ziaci sa v skole naucia precitat text a nie ho zpochybnovat".

 

Este to nemam hotove ale viem ze to fungovat bude :d A ludia co o tom pisu to postavili a napisali clanok, nic viac sa s tym robit neda. Ak by si to chcel zacat predavat tak by ta ropne spolocnosti znicili. Prisli by o vsetok zisk. Kdo by si kupil auto so spalovacim motorom do ktoreho treba liat 7L benzinu na 100km ked 1L stoji 1,6e. Kazdy by si radsej kupil elektromobil ktory saci raz nabyt a vydrzi naveky :d

 

 

Ropa sa dá aj lepšie využiť ako do paliva ;) takže by neskrachovali :d

Link to comment
Share on other sites

převodovku máš ozubené kolečka :dhttp://www.motoren.s...ta/8185_max.jpg ... hochu to neukecáš že ne :d

Sak a to je jedine co z toho motora zostalo :d

 

Som nato prišiel ako rozbehnuť ten motor... Už aj viem prečo máš 2x12V Akumulatory.. jeden na cievku a druhy na stator, nie? Inak, ja si tiež chcem niečo také postaviť,... kua ale 700W je určite sila :d mne stačí 400 -+ pretože niesom ťažký...

ee, proste ja to mam zapojene symetricky. Miesto striedania +/0 a 0/+ striedam +/0 a -/0

Link to comment
Share on other sites

Sak a to je jedine co z toho motora zostalo :d

 

 

ee, proste ja to mam zapojene symetricky. Miesto striedania +/0 a 0/+ striedam +/0 a -/0

Nechápem tomu symetrickému napätiu až tak úplne. Zvýši to výkon alebo... a ako máš napojenú tu cievku (Stator)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...