Jump to content

script Random Action


Marv

Recommended Posts

/*

* Random Action 1.0

* © by Dominik 'MARV' Lisy

* Prosím, neprepisovať autora.

* Download: http://pawno.cz/files/file/106-random-action/

* Pastebin: http://pastebin.com/tzxVg1kt

*

*/

 

Random Action je script, ktorý vytvára každých 30 minút nejakú akciu [event].

Po čas hrania sa vám [ako hráčovy] zobrazí dialóg, na ktorom bude stáť, či sa chceš zúčastniť danej akcie [eventu] alebo nie.

 

Akcie:

""""""""

 

Tuning Akcia

 

Tuning akcia, je akcia, kde si hráči musia vytunovať svoje vozidlá a to najkrajšie auto vyhráva.

 

Masaker Akcia:

 

Masaker akcia, je akcia, kde admini nastavia hráčom HP na 10 [Automaticky v scripte] a hráči majú 30 Sec. na to, aby utiekli pred adminmi, ktorý ich budú loviť Motorovóu Pílou.Posledný živý vyhráva.

 

 

Schovka Akcia

 

Schovka akcia, je akcia, kde sa hráči musia schovať na určitom mieste do 30 Sec. Potom ich budú admini hľadať a ak vás nájdu, tak vás zabijú.Posledný živý vyhráva.

 

 

Monster Smrti Akcia

 

Monster smrti akcia, je akcia, kde admini nastavia hráčom 10 HP [Automaticky v scripte] a admini sa budú snažiť ich zraziť/zabiť. Posledný živý vyhráva.

 

 

Derby Akcia

 

Derby akcia, je akcia, kde si hráči nastúpia do auta [V ARENE] a musia zneškodniť všetkých protivníkov. Posledný z nehoriacim autom vyhráva.

 

 

akcia.png

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ak by sa dalo, tak prosím + rep, lebo som sa dostal do zlej situacii a kvoli amaterovy som tak pohorel tu na pawno.cz :/

 

Ip serveru ? Koukal sem na web a vše prázdné :) tak ho prosim napiš rád bych se tam podíval :)

Sorry, ale to je na local hoste :-) + rep ak by sa dalo dik

Link to comment
Share on other sites

aj ja som sa divil že prečo eventry z rze

 

Dosť ludi ma RZE server. Napríklad ako ty. [TO MI JE FUK] Ale ak by mi niekto navrhol ake eventy atd... tak by som spravil novy a hneď aj z admin ovladanim :-)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...