Jump to content

gamemode OnlyOneParadox


Soregius

Recommended Posts

Ahoj, toto je můj první příspěvek tu na pawno.cz. Chtěl bych vám ukázat můj připravovaný mód :)

Podle názvu byste mohli poznat název :d OnlyOneParadox jen tak mě to napadlo :d Takže tak... Tento mód nebude nic jako RZE nebo prostě něco jako realita tu půjde o zážitek ze hry potěšení takže popravdě nevím co to má být :d Zatím mám jen základy:

 

Mód obsahuje:
- Tachometr
- Registraci
- AntiCheat
- AntiSpam
- Acount manager ( K vidění vaše statusy časem i změna hesla )
- AdminSystém

Plánuji:
- Banky
- Ekonomiku
- Závody

 

Samozřejmě toho bude více toto je základ a teď jde o to co by se z toho mělo vyklubat.. Poradíte mi ?

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zkus třeba nějaké propracované mapy.. U mého Gamemodu budou mapy až v červenci (dělám na nich denně). Potom nějaké ty eventy...

 

Napiš mi na skype: sas.ori

Něco ti tam napíšu.. Nechce se mi psát sem.

Link to comment
Share on other sites

Každý GameMode nemusí být stejný, jako tvůj.. :)

 

PS: Docela pěkné ;)

Děkuji

zapracuj natom !! :)

To budu neboj spíše de o to že nevím jakým směrem se to má brát.

 

To keby sa nahodil tam scripty stiahnute s sa-mp.com a spravil snimi mod :d daj tam troška odvahy dotoho ;):d

Ty jsi vždy original ... Víš vše co je v módu je ode mě a taky odvahu ? spíše jde o nápad :d

Link to comment
Share on other sites

Hrozně málo serverů je co maji mod DD na sampu jestli si pamatujete mod CnB Derby teda né mod ale server tam měli hodně lidí online a hodně dobrých map :)...ten server už asi neexistuje ale tak myslím že kdyby se udělalo něco takového hrálo by tam i hodně lidí :)

Link to comment
Share on other sites

Hrozně málo serverů je co maji mod DD na sampu jestli si pamatujete mod CnB Derby teda né mod ale server tam měli hodně lidí online a hodně dobrých map :)...ten server už asi neexistuje ale tak myslím že kdyby se udělalo něco takového hrálo by tam i hodně lidí :)

OK budu dělat že jsem to pochopil : "Jo je to škoda že už ten server není " .. :d

Link to comment
Share on other sites

Nie, nebude to nič ako RZE.

 

 

 

Zatial to ako RZE vypadá..

To si taky hlúpy a myslíš si, že všetko čo má prvky podobne RZE je RZE? .. Toto je vaša dnešná demencia.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nebude to nič ako RZE.

 

Zatial to ako RZE vypadá..

Ty jsi nejinteligentnější jedinec všech dob :)

Víš RZE má banky ale když chci udělat banky ekonomiku tak se to nemusí podobat RZE jde o to že když já jako první bych udělal banky že potom všichni co by taky je tam daly by vlastně kopírovali můj nápad ? :d

 

EDIT: Nově přidaný základní AdminSystém

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...