Jump to content

gamemode Films in Game


Recommended Posts

Main Information

Author: TheRohlikar

Verze: BETA Test

Games: Harry Potter

 

 

Možnosti hry: Harry Potter

- Bojovat s ostatními kouzelníky s úžásným množstvím kouzel
( držením klávesy "FIRE" )

- Vybrat si jednu ze známých postav Harryho Pottera ( Brůmbál / Dumbledore, Lord Voldemort )

- Hrát i bez registrace/přihlášení

- Vybrat si kouzlo - NUM 4 (Back) a NUM 6 (Next)

- Zjistit své info - "H"

- Po vykouzlení kouzla se odebere určitý počet "Magic Power" ( mana ), která se po 5 sekundách začne doplňovat

 

Příprava: Další filmy v přípravě: Star Wars, Fast and Furious

 

Pokud naleznete jakýkoliv Bug, prosím napište mi ho sem do topicu ..

 

IP: 94.229.33.240:6563

 

Příkazy: /games ( změna hry, postavy.. ), /pm ( soukromá zpráva )

 

Děkuji předem za hodnocení..

 

PS: Na všem se každý den pracuje, tudíž se můžete velmi brzy těšit na další hru "Star Wars".. A předem se omlouvám za lagy, nemám zakoupené VPS a na hostingu je to trochu na houno :d Díky za pochopení

Link to comment
Share on other sites

Hoď tam anti-cheat, lebo sa tam da v pohode cheatovať :) , pri prvom pripojeni som dal spawn a prepadol som sa, potom som si vybral charakter...to by som opravil, inač pohoda...

Link to comment
Share on other sites

Dobrý mod (bol som sa pozret ;))ale ten Nazov Zmeň daj tam Dano Drevo :d

Díky.. :) Nezměním :d

Hoď tam anti-cheat, lebo sa tam da v pohode cheatovať :) , pri prvom pripojeni som dal spawn a prepadol som sa, potom som si vybral charakter...to by som opravil, inač pohoda...

AntiCheat se tam hodí, v tom není problém.. :) Spawn by měl být vpoho :/ Jo počkej.. Při spawnu tě to hodilo na to "defaultní" spawn ? ( to se dycky propadneš.. u toho pole ) .... to nastavim.. :)

 

Jinak já už to zjišťuju podle hlavy.. :) Přičtu k "X" nějaký ten počet .. A pak jen testuju.. To samé Y

Link to comment
Share on other sites

Pro:

 

- Nápad

 

Proti:

 

- Provedení

 

Verdikt:

hrůza textdraw mi tam blikal ani nevím co mi to psalo když blikal :d

Mapa ani nevypadá jak z filmu ani na 10%

 

Ale určitě na tom zapracuj hlavně na mapě ta je u toho Gm nejdůležitější bral bych inspěraci třeba ze hry...

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

bol som tam ale je to take neviem onicom spawnlo ma na neaku mapu (ostrov) no a uz mi len skakali neake textdrawy a nic sa tam nedialo wtf

Nic se nedělo ? Víš, když tam ani nejsou hráči.. :)

PS: To blikání textdrawu je problém zátěže serverů.. Lagy = Nespustí to timer, neudělá to to co má, nekillne se timer..

Pro:

 

- Nápad

 

Proti:

 

- Provedení

 

Verdikt:

hrůza textdraw mi tam blikal ani nevím co mi to psalo když blikal :d

Mapa ani nevypadá jak z filmu ani na 10%

 

Ale určitě na tom zapracuj hlavně na mapě ta je u toho Gm nejdůležitější bral bych inspěraci třeba ze hry...

Měl jsem mappera, otázka zní, esli ještě mám.. Mapu měl vytvořit a neodpovídá na Skypu, takže nevím.. :)

Mal som magic power -75 potom ma sralo ten zvuk čo sa spustil vždy ako blikol textdraw (blikal asi každú sekundu) nič nešlo dal som H a potom ESC (escape) a zostal ten textdraw... tak som ho nevedel ako skryť

To samé, prostě lagy.. Potřebuji zakoupit VPS, aby to mělo alespoň nějakou cenu.. S tim "H" musím něco udělat.. Aj s tím začínajícím.. :) Zvuk zrušen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nápad dobrý, len očividne bude problém s počtom hráčov. Ak nie je tvoj server na nejakom webe s aktívnymi hráčmi, neviem, či sa to oplatí...

 

Odoslané z GT-S5830 cez Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...