Jump to content

nabízím Ponúkam svoje služby pawn !


Fr0st

Recommended Posts

Dobrý deň ako ste si už možno všimli ponúkam svoje pawn služby.. Niesom profesionálny pawner ako QWER a ostatní ale zase niesom ani zelenáč.. Referencie nemám žiadne.. Pawním si módy iba tak do kompu a žiaden nemám dorobený na 100 % .. :) Kto by chcel nejaký gamemód napíšte mi a na cene sa dohodneme podľa toho ako som sa natom nadrel.. Kto má záujem nech mi napíše sem sukromnú správu alebo rovno nech si ma pridá na skype: tomas.spanik1.. Táto ponuka platí asi len pre SK pretože neviem ako by sa vyriešili CZ platby na slovensko nakoľko ešte nemám bankový účet,PayPal ani podobné veci.. Jak by ste vedeli o čomsi ako by ste mohli potom zaplatiť aj z CZ tak pohode píšte aj CZ :d:) Díky.. S pozdravom Tomo :)

Link to comment
Share on other sites

Díky, Btw. ja nehovorím že si majú zaplatiť skôr.. Ja to napawním a keď sa im to bude páčiť pošlú peniaze a ja pošlem mod a jak nie tak nič.. :) Takže tu ani nemusí ísť o tie referencie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Poštová poukážka (pošle ti peniaze poštou na tvoje meno a tebe príde doporučený list či ako sa to volá a pôjdeš si to na poštu vybrať)

 

jj btw. je dosť pravdepodobné že sa bude dať platiť aj cez bankový účet (dám na tatka) :d

Link to comment
Share on other sites

Hmm, povedal si, že urobíš a ak sa im to bude páčiť, zaplatia ti. Pochopil som správne, že ti budeš robiť na móde jeden rok, im sa nebude páčiť a nezaplatia ti? Načo potom tá snaha. Ale na druhej strane ho môžeš predať alebo zverejniť :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, povedal si, že urobíš a ak sa im to bude páčiť, zaplatia ti. Pochopil som správne, že ti budeš robiť na móde jeden rok, im sa nebude páčiť a nezaplatia ti? Načo potom tá snaha. Ale na druhej strane ho môžeš predať alebo zverejniť :)

 

jj .. Nezaplatí tak nedostane mód tým pádom ho môžem predať ďaľšiemu bez roboty :d

 

mal by teda ktosi zaujem ?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...