Jump to content

Herné servery ZADARMO


aburi

Recommended Posts

Poskytnem možnosť bezplatného hostingu (komplet domain, web, herne servery, teamspeak, atd.) človeku kto by chcel založiť webový portál, v prípade existujúcemu portálu. Vedúcim a správcom projektu nebol by som ja ale dotyčný, ja by som sa postaral iba o technické pozadie, nastavenie a údržbu (adminov, správcov) herných serverov by som nechal na dotyčného vedúceho / na tým. V prípade ak by som mal čas pomohol by som kódovaním (nespoliehať sa na to).

 

Čo za to chcem? Chcem ovládať malú časť stránky na "marketingové účely". Čo to znamená? Ide o umiestnenie odkazu/odkazov alebo iných reklamných materiálov na stránku (samozrejme v zdravej miere, skoro nezbadateľne - ide o relevantný obsah). Samozrejme hlavným cieľom pre mňa je čím väčšia návštevnosť.

Čo zabezpečím? Zabezpečím technické pozadie - hosting webovej stránky, doménu, herné servery (na všetky hry, postupne viac a viac), iné servery. Server je hostovaný v professionálnej serverovňe na optike.

Čo očakávam? Od vedúceho očakávam aby bol aktívny, budoval tým a rozdelil úlohy, aby usiloval robiť veci čím professionálnejšie a samozrejme aby sme sa dobre rozumeli.

 

Skratka ponúkam možnosť založiť a rozvinút vlastný projekt tím, ktorí majú ochotu, ale nemajú na to finančné prostriedky (príp. chcú usporiť na nákladoch). Všetky otázky sú uvítané. Seriózni záujemcovia mi nech pošlú správu.

Link to comment
Share on other sites

Hoj, pokud sem si to přečetl správně tak bych se chtěl zeptat o jaký typ hostingu jde jestli jen o SAMP nebo i něco jiného. Jinak mám jeden projekt co v nebližší době bych chtěl rozjet ale nejsou finance ani technika takže tento nápad mi připadá velice zajímavý

SKYPE: beaconcraft.cz

Děkuji za odpověd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...