Jump to content

mapa Pláž-Tělocvična


Smogy

Recommended Posts

Ahoj,

jak někteří víte tak GTA V se bude odehrávat v Los Santos (Vinewood). Bude tam hodně věcí známích ze San Andreas a jak jsem dnes koukal obrázky tady: http://m.zing.cz/spe...eti-lety-a-dnes a našel jsem tam pláž neboli tělocvični na pláži.Tak mě napadlo že to můžu udělat v map editoru a tady jsou obrázky:

 

kjfrabyxm9sovp8b1m4g_thumb.jpg

 

7hzbfua6owkrdv5dclgf_thumb.jpg

 

ff2rll2a56urs6tjbxce_thumb.jpg

 

srcg2ripo41qb7y2xh3z_thumb.jpg

 

w4u7g4j471zkhctg5va6_thumb.jpg

 

Snad se líbi :p

Není to přímo ale snaha byla :d

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Něco jako update nebo upradge,remake staré posilovny na pláži?Nebo je to zcela nově vytvořené+jinde?Kdyby to bylo nově udělané tak 8/10,ale pokud remake tak 5/10.Snad mě chápeš,protože do tělocvičny se těžko něco dává aby to bylo nějak v celku nové a originální.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ta tělocvična už tam byla on tam jenom něco přidal :)

 

Mě se zdá že v pozadí to nevypadá jako originální tělocvična v Los Santos(pokud jsem se spletl v městě tak se omlouvám).V zadní části bylo víc domů ne?

Link to comment
Share on other sites

Mě se zdá že v pozadí to nevypadá jako originální tělocvična v Los Santos(pokud jsem se spletl v městě tak se omlouvám).V zadní části bylo víc domů ne?

Máš pravdu neníto ta základní tělocvična to se omlouvám já jsem nato neklikal :d ale jeto postavené na té stejné pláži jenom na jiném místě.

Link to comment
Share on other sites

Máš pravdu neníto ta základní tělocvična to se omlouvám já jsem nato neklikal :d ale jeto postavené na té stejné pláži jenom na jiném místě.

 

Jsem si to myslel :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...