Jump to content

pomoc Problémy s Pevným diskom v Notebooku


LukikeX

Recommended Posts

Zdravím,

mám nový notebook od Dell. Vyskytol sa však jeden problém, s pevným diskom. Keď dám "Počítač" a potom kliknem na Pevný disk, vypíše sa mi: "Prístup odmietnutý". Som prihlásený ako administrátor+ keď kliknem na "Vlastnosti", zobrazí sa mi:

 

Využité miesto: 0 bajtov z 0 bajtov
Voľné miesto: 0 bajtov z 0 bajtov

 

Prosím, poraďte mi, ako tento problém odstrániť.

 

Ďakujem za každú pomoc :)

 

//edit Ospravedlňujem sa, zabudol som doplniť tag...

Link to comment
Share on other sites

To práve neviem zistiť, ja som tam mal nainštalovaný antivírus McAfee, ktorý som odinštaloval a nainštaloval ESET Antivírus. Vtedy mi to začalo blbnúť takto.

 

Ono nie že mi to nevie načítať ten disk, ale píše mi to, že nemám oprávnenie pre otvorenie toho disku (pritom som ho už otváral dávnejšie) + som prihlásený ako administrátor.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, zaujímavá problematika, doporučoval by som (ak hovoríš že ti to spôsobil nový antívirus), odinštalovať celý antivírus, + povoliť bránu firewall. Ak ti nepomôže toto, doporučujem sa obrátiť na výrobcu, napíš aký máš problém, oni ti povedia či je to na reklamáciu alebo nie.

Link to comment
Share on other sites

Ten antivírus nemôžem ani odinštalovať, píše mi to, že nemám na to oprávnenie. Toto začalo tým, že som si nainštaloval ESET antivírus. Je možné, že by mi ESET blokoval PC? Nedá sa ani ten proces zrušiť, nič, nič iné ma nenapadá.

 

+ nemôžem ani robiť screeny, ani ukladať nejaké súbory či sťahovať.

Link to comment
Share on other sites

Skús nahrať zálohu systému (obnovenie z určitého bodu).

Nemôžem, to som robil ako prvé, ale aj to mám zablokované...

Nemôžem nič inštalovať ani odinštalovať cez akýkoľvek program. Keďˇsom vypol nejaký proces, tak sa mi normálne vypol ale keď som chcel ten spúšťací proces od ESET-u, tak mi to napísalo, že nemám oprávnenie.

 

Skúšam sa odhlasovať a prihlasovať aby som stihol vypnúť ten proces pred tým, ako sa mi ESET načíta.

 

Prosím, poraďte ak by vás niečo napadlo (okrem reinštalácií systému, prosím).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...