Jump to content

hledám Hledám tvurce na GTA Real+borce co umí modovat auta a stavět věci na server


Gerny

Recommended Posts

Ten to mod by byl o tom že by byla hasičská stanice záchranka a policie a jiné práce ale zachraný zbor by byl hlavní práci našel by jse u někdo na vytvoření tohodle modu? server mam staci pracovat

MODY NA AUTA UŽ SEM NAŠEL TAKŽE JEN TY BORCE CO UMÍ DĚLAT MODY+STAVĚT DOMY A AUTA

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

gtareal.cz nebo tak nějak

 

Ano GTREAL.cz,první česko slovenská herní modifikace do hry GTA SA SA:MP mód mají který má přez 80 tisíc řádku a odehrává se pouze v LS mód je od sa-mp.forum Revens RolePlay samozřejmě název uplně změnily... to se dalo čekat...

Link to comment
Share on other sites

Ano GTREAL.cz,první česko slovenská herní modifikace do hry GTA SA SA:MP mód mají který má přez 80 tisíc řádku a odehrává se pouze v LS mód je od sa-mp.forum Revens RolePlay samozřejmě název uplně změnily... to se dalo čekat...

 

Súhlas.. :) Ja čo mám v kompe tak tam je SF a sú tam 3 povolania policajt,hasič,medic je tam úrad + houses+ Property atď :)

Link to comment
Share on other sites

Nevydávám se za někoho jinýho ja tu byl už dávno jako Sedlo16 zato že tys mě neznal zato nemůžu Ano jsme spouzakladatel gtareal.cz , tady je ubohost toho člověka co to chce kopírovat i s názvem a ty k nam , a ty k nám dolejzáš proč? , Mod jsem přepsal ano ale autor zustal :) takže mi polib prdel volfíčku, jinak další co chtěl kopírovat ale nějak vam brno mod nejel co :d

Link to comment
Share on other sites

Autor zůstal to by tam musel by napsan někdě no co dovašeho módu ze sa-mp.forum se nebudu starat,a brno mód nešel to máš pravdu každý poprvé musel nějak začít taky jsi měl RZE která jse jmenovala (HZS SERVER),a nic ti dotoho neříkám, a pak Lukis se chtěl spojit zdůvodu málo hráčů bohu žel jste to neodmítly a tak jste se z brno módem spojily.

Link to comment
Share on other sites

Autor zůstal to by tam musel by napsan někdě no co dovašeho módu ze sa-mp.forum se nebudu starat,a brno mód nešel to máš pravdu každý poprvé musel nějak začít taky jsi měl RZE která jse jmenovala (HZS SERVER),a nic ti dotoho neříkám, a pak Lukis se chtěl spojit zdůvodu málo hráčů bohu žel jste to neodmítly a tak jste se z brno módem spojily.

ano začínaly ale aspon mam fungovaly stanice ale jasný každej začínal tak nas tady nepomlouvej jako věrnej hráč bys naopak měl podporovat originální gtareal.cz a ne to co píšeš od autora topicu je to ubohost a, je tam napsan :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...