Jump to content
  • 0

pomoc [HELP]AntyCheat


daker94

Dotaz

Zdravim mám ve svém modu anty money cheat, ale potřeboval bych nějak udělat to že by mi anty cheat nic neudělal když bych si dal do 5000$.

Jak bych si dal víc než 5000$ tak by mě anty cheat kontroloval. Nic mě nenapadlo jak nato.

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Předpokládám že to máš udělané tak že to porovnáváš ze server-side proměnnou.

Takže v nějakém publicu kde budeš dělat anticheat kontrolu dáš podmínku že pokud je GetPlayerMoney větší než (serverpromenna + 5000) tak ho zaBANánuješ

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No vpodstate mám v modu EnableStuntBonus ale chtěl bych to udělat tak že když budu zaměstanen tak budu mít Stunt Bonus ale jak mi to dá víc než těch 5000 tak to AntyCheat zareaguje

 

Tu je ten kod :)

 

 

 if(NN == 1)
{
new novac = GetPlayerMoney(i);
if(GetPVarInt(i, "SafeMoney") == 0 && novac > Novac1[i] && Zastita[i] == 0 && kikovan[i] == 0)
{
GetPlayerName(i, ime, sizeof(ime));
SendClientMessage(i,C_ZLT, "{FF0000}[AntyCheat] Tvéje peníze se vynulují za používání {50ADDA}Money Cheatu");
ResetPlayerMoney (i);
AC_GivePlayerMoney (i, Novac1[i]);
getdate(ay,am,ad);
gettime(h,mi,s);
format(string,sizeof(string), "[%d/%d/%d]-[%d:%d:%d] [AntyCheat] Restartoval hráči %s peníze Money Hack",ad,am,ay,h,mi,s,ime);
log(string);
OpomenaNovca[i]++;
if(OpomenaNovca[i] == 3)
{
ResetPlayerMoney (i); kikovan[i] = 1;
AC_GivePlayerMoney (i, Novac1[i]);
GetPlayerName(i, ime, sizeof(ime));
GetPlayerIp(i, ipadresa, sizeof(ipadresa));
format(string, sizeof(string), "{FF0000}%s {FFFF00}%s {FFFFFF}byl vyhozen {50ADDA}Money Hack {FFFF00}(3/3 varovaní).",acime, ime);
SendClientMessageToAll(C_CER, string);
format(Astring, sizeof(Astring),"{CD0000}Vyhozen!\n{FFF8DC}Jmeno:{CD0000} %s\n{FFF8DC}Důvod:{CD0000} Money Hack\n{FFF8DC}IP:{CD0000} %s\n{FFF8DC}Web: %s",ime,ipadresa,forum);
ShowPlayerDialog(i, 20000, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "{FFF8DC}Anty Cheat",Astring, "Ok", "");
getdate(ay,am,ad);
gettime(h,mi,s);
format(string,sizeof(string), "[%d/%d/%d]-[%d:%d:%d] [AntyCheat] Hrac %s byl vyhozen za Money Hack",ad,am,ay,h,mi,s,ime);
log(string);
SetTimerEx("kick",10, false, "i", i);
}
}
if(GetPVarInt(i, "SafeMoney") == 1)
{
Zastita[i] = 1;
Novac1[i] = GetPlayerMoney(i);
SetPVarInt(i, "SafeMoney", 0);
}
}}

 

 

 

No jestli jsem tě dopře pochopil jenkings tak něco takovího no :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...