Jump to content

ostatní Ikariam template


Recommended Posts

Nazdar, dnes jsem dokončil můj 1. vzhled pro naší alianci ve hře Ikariam. Je to 1. práce berte na to ohledy, jinak prosím nenadávejte a radši hodnoťte :d

 

Verze 1:

 

webp.png

 

 

Verze 2 - Upravená tabulka s posty

 

 

webes.png

 

 

Verze 3 - Přidaná přihlašovací tabulka + přidělané chybové hlášení

webx.png

chybaa.png

Link to comment
Share on other sites

Díky :). Ale v HTML či PHP se zrovna moc nevyznám :( Takže to asi dopadne tak že to pošlu kamarádovi :)

 

Ještě jsem se chtěl zeptat, když se dělá code musí být vzhled nějak rozdělený, nebo může být použit jako obrázek?

Link to comment
Share on other sites

Díky :). Ale v HTML či PHP se zrovna moc nevyznám :( Takže to asi dopadne tak že to pošlu kamarádovi :)

 

Ještě jsem se chtěl zeptat, když se dělá code musí být vzhled nějak rozdělený, nebo může být použit jako obrázek?

 

když to tak vezmu, tak to může být i pouhý obrázek...ale nebude to optimalizované pro jakékoliv rozlišení :)

Link to comment
Share on other sites

Zkus si trošku pohrát s typografií, moc se mi to nelíbí. Všude všelijaká velikost a ten text je všude stejně barevný, tudíž to působí příliš zmateně a stereotypně. Taky si dávej pozor na mezery od různých prvků, protože tam máš spousta věcí nahňácané u sebe a nepůsobí to vůbec dobře. Pohraj si jak jsem psal i s tou barvou písma, všude černá je dost deprimující...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...