Jump to content
  • 0

pomoc MP3 RADIO V DIALOGU


Čmoud

Dotaz

Můžete mi prosím opravit? všechno je v řádku 54

: error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"
: error 017: undefined symbol "Ok" : warning 215: expression has no effect
: error 001: expected token: ";", but found "-identifier-"
: fatal error 107: too many error messages on one line

 

tady je řádek 54

 ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_LIST, "{FFFF00}MP3 Player By [DK]DRIFTKING","Wisin & Yandel - Irresistible\nPitbull - Be Quiet\nWisin Y Yandel - Telefono\nRytmus feat. Ego - Šalalaj\nRytmus - Všetko má svoj konec\nDon Omar feat. Lucenzo - Danza Kuduro\nDaddy Yankee - Lo Que Paso, Paso\nEGO feat. Robert Burian - Žijeme len raz\nDMX - We Right Here\nLinkin Park - Not Alone\","Ok","Exit");

 

prosím kdyby jste mi pomohly

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

fatal error 107: too many error messages on one line Hlavně tohle je problem, To znamená že tam je toho moc napsáno. Taky s tim mám problém tak kdyby jste někdo věděl jak to viřešit napiště pls do SZ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_LIST, "{FFFF00}MP3 Player By [DK]DRIFTKING","Wisin & Yandel - Irresistible\nPitbull - Be Quiet\nWisin Y Yandel - Telefono\nRytmus feat. Ego - Šalalaj\nRytmus - Všetko má svoj konec\nDon Omar feat. Lucenzo - Danza Kuduro\nDaddy Yankee - Lo Que Paso, Paso\nEGO feat. Robert Burian - Žijeme len raz\nDMX - We Right Here\nLinkin Park - Not Alone", "Naladiť", "Exit");

 

to je spravne ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_LIST, "{FFFF00}MP3 Player By [DK]DRIFTKING","Wisin & Yandel - Irresistible\nPitbull - Be Quiet\nWisin Y Yandel - Telefono\nRytmus feat. Ego - Šalalaj\nRytmus - Všetko má svoj konec\nDon Omar feat. Lucenzo - Danza Kuduro\nDaddy Yankee - Lo Que Paso, Paso\nEGO feat. Robert Burian - Žijeme len raz\nDMX - We Right Here\nLinkin Park - Not Alone\","Ok","Exit");

 

Smazat cervene oznacene.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • 0

new string[500];

 

strcat(string, "{FFFF00}MP3 Player By [DK]DRIFTKING","Wisin & Yandel - Irresistible\nPitbull - Be Quiet\nWisin Y Yandel - Telefono\nRytmus feat. Ego - Šalalaj\nRytmus - Všetko má svoj konec\nDon Omar feat. Lucenzo - Danza Kuduro\n");
strcat(string, "Don Omar feat. Lucenzo - Danza Kuduro\nDaddy Yankee - Lo Que Paso, Paso\nEGO feat. Robert Burian - Žijeme len raz\nDMX - We Right Here\nLinkin Park - Not Alone");

ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_LIST, string,"Ok","Exit");

strcat vlastne ku premenej akoby prilepi, dopise alebo jak ti to vysvetlit text

Link to comment
Share on other sites

  • 0

fatal error 107: too many error messages on one line Hlavně tohle je problem, To znamená že tam je toho moc napsáno. Taky s tim mám problém tak kdyby jste někdo věděl jak to viřešit napiště pls do SZ :)

ho*no do piči DEMENCE Sorry za tohle vulgarni mluveni ale do když něčemu nerozumim tak to nepíšu.Řeknu ti co to znamená v překladu:Fatalní chyba : Moc chybných zprác na jedné lince! Žádny že je to moc dlouhy !! Čti si někdy co to píše laskavě

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Někdy si to skus udělat. Napiš to dobřé a napíš tam toho textu moc. Když ti to vyhodí při kompilaci tadyten error, tak skus kousek toho textu odmazat a hned ti to pujde. V překladu to je to co si napsal ale v praxi je to něco jiného !!!.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Někdy si to skus udělat. Napiš to dobřé a napíš tam toho textu moc. Když ti to vyhodí při kompilaci tadyten error, tak skus kousek toho textu odmazat a hned ti to pujde. V překladu to je to co si napsal ale v praxi je to něco jiného !!!.

Ani nahodou !!!! Je vidět že si nikdy s pawnem asi nedělal !

Na to co říkaš je tenhle error:

error 075: input line too long (after substitutions)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ježis. Nechápu takovýhle lidi co hned na každýho útočí. To prostě nemužeš normálně něco říct a nenadávat ?? Tak se s pawnem učím. No a co ty ses taky učil a já ti nenadával !!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ježis. Nechápu takovýhle lidi co hned na každýho útočí. To prostě nemužeš normálně něco říct a nenadávat ?? Tak se s pawnem učím. No a co ty ses taky učil a já ti nenadával !!

Ne , většinou neůtočim ,ale nejdříve si pořádně vše přečtu a pak se k tomu vyjadřuju (-,-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...