Jump to content
  • 0

pomoc Zatýkanie hráčov


ERIK518

Dotaz

Čaute takže potreboval by som poradiť urobil som si v móde príkaz pre policajtov vyzerá takto :

public OnPlayerCommandText

 

 

{

dcmd(zat, 3, cmdtext);

...

 

 

mimo public mam toto :

 

 

 

dcmd_zat(playerid, params[]) // príkaz na zatknutie hráča (môže len policajt)

{

/* if(zamestnania[playerid] == 0) return SCM(playerid, SERVER, "Nie si zamestnaný za {0000EE} Policajta! nemôžeš použiť tento príkaz!");

if(zamestnania[playerid] == 4) return SCM(playerid, SERVER, "Nie si zamestnaný za {0000EE} Policajta! nemôžeš použiť tento príkaz!");

if(zamestnania[playerid] == 5) return SCM(playerid, SERVER, "Nie si zamestnaný za {0000EE} Policajta! nemôžeš použiť tento príkaz!");

*/ new id = strval(params);

new string[30];

if(!params[0])return SCM(playerid, BLUE2, "[ ! ] /zat id");

{

if(GetPlayerWantedLevel(playerid) <=4) return SCM(playerid, SERVER, "Hráča nemôžeš zatknúť pretože nemá dostatočný Wanted Level!");

SetPlayerPos(playerid, 263.7559, 77.8650, 1001.0391, 0);

SetPlayerInterior(playerid, 6);

SetPlayerWantedLevel(playerid, 0);

new string[100];

format(string, 100, "Policajt {0000EE} %s{CCCCFF} zatkol hráča {FF0000} %s .",PlayerName(playerid),PlayerName(id),params[1]);

SendClientMessageToAll(SERVER, string);

SetTimer("vezenie", 1*60000, true);

}

return 1;

}

 

 

No a už su tu nejaké tie problémy bohužiaľ :/

1.Chyba

Keď dám na servery /zat 1 (ja mam id 0) tak v chate vybehne že "Policajt ERIK518 zatkol hráča Monster" ale problém :d nedá do vezenia toho druhého ale mňa ! :/ a to je problém

2.Chyba (ani nie chyba) bohužiaľ som ani nikde nenašiel tak som sa rozhodol že vás tu budem musieť otravovať :d

Priznám sa nemám ani potuchy ako urobiť aby za 1min portlo hráča preč s vezenia :( (ja viem smutné ale neviem na to najsť ani tutorial)

Ak by mi niekto vedel poradiť bol by som moc vďačný! :help:

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

oprav:

f(!params[0])return SCM(playerid, BLUE2, "[ ! ] /zat id");
{
if(GetPlayerWantedLevel(id) <=4) return SCM(playerid, SERVER, "Hráča nemôžeš zatknúť pretože nemá dostatočný Wanted Level!");
SetPlayerPos(id, 263.7559, 77.8650, 1001.0391, 0);
SetPlayerInterior(id, 6);
SetPlayerWantedLevel(id, 0);
new string[100];
format(string, 100, "Policajt {0000EE} %s{CCCCFF} zatkol hráča {FF0000} %s .",PlayerName(playerid),PlayerName(id),params[1]);
SendClientMessageToAll(SERVER, string);
SetTimer("vezenie", 1*60000, true);
}
return 1;
}

no a ten unjail by som riešil tak že by som si spravil

new timer[MAX_PLAYERS];
timer[playerid] = SetTimer("vezenie", 1*60000, true); // alebo aj cez SetTimerEx, ja si myslím že pokial by si si spravil príkaz /unjail tak lepšie sa pracuje s týmto

 

potom v public vezenie (pokial sa vyvolá) by som hráčovi s5 setoval pozície pred fizlicou asi nejak tak

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ďakujem pekne to ma naozaj nenapadlo vymeniť playerid za id ale keby to urobím cez timer tak to mi nejde do hlavy lebo ten timer sa bude spúšťať každú minútu nie? Ale ja potrebujem aby sa minúta odratavala od tej doby kedy bol hráč zatknutý

Prepáčte za pravopis píšem s mobilu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takže dnes som sa konečne dostal k tomu to vyskúšať a funguje to :d ďakujem.

Ale to s tým vyslobodením by som nejako potreboval :/ a cez ten timer neviem ako lebo keby urobím timer tak to sa každú minutu spúšťa a ja potrebujem aby minutú od vtedy čo ho zatkol policajt :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ako keď dám SetTimer("vezenie", 1*60000,false);

Tak sa nebude opakovať ale bude fungovať tak že keď policajt zatkne hráča tak sa spustí na 1min ? a nebude sa opakovať ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...