Jump to content

nabízím Crazyhost.cz server GTA SA:MP


ERIK518

Recommended Posts

Čaute mám zbytočný jeden server keďže mám ja na www.fakaheda.eu takže predám ten crazyhost.cz ...

Dátum expirácie - 25.2.2013 + ďalších 200 kreditov

Cena: Ja som do toho dal dokopy 6,4€ a predám to za 4€ cez sms na fakahedu.eu

Záujemci sa ozvite do SZ alebo kludne aj sem :)

Link to comment
Share on other sites

Díky,

Tento topic odesílám vedení: Daffimu. Smluvní podmínky odstavec 3 bod e: Klient nesmí poskytovat službu / prodávat zakoupenou službu třetí osobě. Ozesílám screen vedení Crazyhostu za prodej třetím osobám. Aloha

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Omg človek chce niekomu pomôcť keďže to využívam na 0% mam tam iba CW/TG server tak som chcel aby ho niekto využíval... Ale šak nahlas si to mam to hllboko v paži tak či tak by mi prepadol ...

 

//edit Fuggy vieš pokiaľ by mal niekto vážny záujem ja by som ho dal aj nikšie alebo aj zadarmo .. ale ďakuj FiZZy-mu keď to chce ohlásiť ...

Link to comment
Share on other sites

Neboj :) Alespoň vím, že s tímto účtem nebudou další plány...

 

Žádám o lock a varování uživatele z důvodu obchodu se "zakázaným zbožím" ( :d )

Edit:// Ano Fuggy, děkuj mě, neboť nesnáším "vym*dávání" s pravidly. A už vůbec ne, když se někdo snaží vidělat, a někdo mu to kazí...:)

Link to comment
Share on other sites

FiZZy: TWL tak tebe asi nikdo nedal niečo zadarmo alebo za "korunu".

Fuggy: Tak máš smolu no iný nemám hosting na crew ale tam nemám kredity prepadol ...

 

//edit: A akože týmto si myslel čo ?

 

A už vůbec ne, když se někdo snaží vidělat, a někdo mu to kazí... :)

Ako že kazím crazyhost.cz "kšefta" ?? :d práveže je viacej pravdepodobnejšie že Fuggy si tam objedná na ďalší mesiac ako ja :) Ja si na crazyhost neobjednám na 100% On možno aj hej ....

Link to comment
Share on other sites

FiZZy: TWL tak tebe asi nikdo nedal niečo zadarmo alebo za "korunu".

Fuggy: Tak máš smolu no iný nemám hosting na crew ale tam nemám kredity prepadol ...

 

//edit: A akože týmto si myslel čo ?

 

 

Ako že kazím crazyhost.cz "kšefta" ?? :d práveže je viacej pravdepodobnejšie že Fuggy si tam objedná na ďalší mesiac ako ja :) Ja si na crazyhost neobjednám na 100% On možno aj hej ....

 

Dal, ale né na úkor smluvním podmínkám ( S budoucím podnikatelem se na toto téma nehádej...)

 

FiZZy: TWL tak tebe asi nikdo nedal niečo zadarmo alebo za "korunu".

Fuggy: Tak máš smolu no iný nemám hosting na crew ale tam nemám kredity prepadol ...

 

//edit: A akože týmto si myslel čo ?

 

 

Ako že kazím crazyhost.cz "kšefta" ?? :d práveže je viacej pravdepodobnejšie že Fuggy si tam objedná na ďalší mesiac ako ja :) Ja si na crazyhost neobjednám na 100% On možno aj hej ....

 

Fuggy nepotřebuje server, max tak na rzi která mu je zbytečná...a když bude mít zájem si tam koupit server tak si ho koupí i tak. A oni teď ušetří tímto místo na VPS, které mohou poskytnout jinému člověku s výdělkem 6,5€ za nic :)

Link to comment
Share on other sites

Kdybych hleděl jen na sebe, tak nešetřím lidskou sílu a nervy při úklidu a stavbě domů, ne? :)

 

Už jsme kapku v OT, ignoruji toto téma, každopádně jsi nahlášen, teď už jen jak se o to postará crazyhost :)

Link to comment
Share on other sites

FiZZy: keby na seba nehladíš tak dopraješ iným aby mohli mať server ... vieš a aj keby zaplatili 1-2€ možno nič záleži ako by sme sa dohodli stále by sa im to oplatilo ako svina (s prepáčením aby si ešte nepovedal že som nejaký bohan alebo čo :d).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...